Ossu tehtud asjade kodu

Foto NAGI's: IMG_0229

Lapitekike ja pajakindad!

Eile oma lillasid riidetükke korrastades, ujus veel üks üksik kiisu nähtavale. Olin ta sootuks unustanud, kuid silmast silma kohtumisel, meenus ta muidugi mulle. Olin teda seal riidetükkide vahel peitnud, et kunagi teen tast miskit, kuhu ta üksinda sobiks. Ja kuna hetkel nende pisikeste lapitekkide tegu käsil, siis arvasin, et tema aeg ongi nüüd kätte jõudnud. Lisasin siit – sealt järgi jäänud ribasid ja sain ärakasutatud ka mu lemmiku, lilla riideriba, millel armsad pisikesed valged täpid peal. Pidin juba magama minema, kui meenus, et sellest riidest aastaid tagasi ka süda välja lõigatud. Samuti üksik ja sellepärast ka seisma jäänud. Ei saanudki enne rahu kui ka selle olin välja otsinud.
Hommikul lõpetasin teki ja jäin ise väga rahule. Mu meelest päris ilus sai.
Mõõdud ikka 45 x 55 cm.

Foto NAGI's: IMG_0226

Taguseks piisas just sellest, üksikute helelillade õitega, riidetükist.

Foto NAGI's: IMG_0232

Ja eile tegin valmis ka ühed lihtsad, ilma eriliste kaunistusteta, pajakindad. Pealsed olid valmis, kuid muud tükid puudusid. Nüüd otsisin nii sobivaid tükke juurde kui võimalik ja õmblesin valmis. Kahjuks sellist roosidega oli vaid ribake, millest kenasti ainult pealseteks jätkus.

Foto NAGI's: IMG_0227

Ja ongi jälle nädalavahetus läinud. Nüüd miskit mõtlemist lõunaks ja kui kõht täis, siis ehk suudan end sundida, et viimased kolm paari pajakindaid ka valmis õmmelda. Vaja vaid kantida ja kokku õmmelda. Aga seegi vajab veidi sundimist ja enese ületamist.

Foto NAGI's: IMG_0228

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.