Noore Perenaise tegemised

Üks tore mäng on minuni jõudnud tänu Moolele 😀

Reeglid: Mängija vastab viiele küsimusele ja pärast seda saadab mängu edasi viiele-kuuele inimesele. Seejärel teavitab neid sellest nende blogide kommentaariumis. Lisaks annab pärast vastamist teada sellele, kes tema mängu tõmbas.

1. Mida sa tegid kümne aasta eest?
Kümme aastat tagasi olin ma 12 aastane plika. Lõpetasin MHG kuuenda klassi. Hobideks olid rahvatants ja arvatavasti kogusin midagi, aga ma enam ei mäleta, mida 😀 Arvatavasti kleepse.
Mu teine õde oli siis pisike juntsu ja eks ma siis temaga mängisin. Ahjaa, Vana-Ihastes oli siis meil suvila ja seal ka toimetasime terve perega, rohimine oli ikka sundkorras, aga niiii hea oli oma maasikaid võtta. Aitasin emal kirsse ja tikreid ja sõstraid korjata.

2. Viis asja “Vaja teha” nimekirjast?
– Autokool ära lõpetada
– Töökoht leida (midagi poole kohaga või väga vaba graafikuga)
– Kodused lõngad ära realiseerida (ei tohi juurde osta!!!!)
– Blogi pole ka ammu täiendanud, kuigi isetehtud asjakesi ikka mõni on kogunenud…et siis peaks selle pildistamise kätte võtma ja üldse oma blogi korrastama. Mõned pildid on plehku pannud.
– Järgmisel kevadel ülikooli (baka) ära lõpetama

3. Lemmiksnäkid?
TUC-i paprikaküpsised juustuga ja popkorn on minu pahed. Aga hea meelega närin ka porgandit snäkina jms värsket kraami. Puuviljad ja marjad igal ajal ja igat pidi 😀

4. Mida sa teeksid, kui oleksid miljonär?
Kui miljonär tähendab seda, et mul on 1 miljon, siis selle raha paneksin Ago rahaga kokku ja soetaksime endale OMA KODU!
Kui miljonär tähendab seda, et miljoneid on palju, siis esiteks soetaks ikkagi oma kodu ja siis edasi viiks ellu oma unistuse avada lastepäevahoid vms väike lastehoidmisasutus, investeeriks ise ka kohe eesti iibesse 😀 ja edasi juba toetaks vanemaid, Haapsallu laseks puurkaevu valmis teha ja vanemaid aitaks majateo juures ja kui neid miljoneid siis ikka veel on, siis investeeriks kuhugi, aga kuhu täpsemalt, selle üle spekuleerin siis edasi, kui mulle need miljonid tõesti peaksid sülle sadama!
Reisiks ka kindlasti natuke enne kui ise eesti iibesse investeeriks 😉

5. Kohad, kus oled elanud?
Sündisin Tartus ja elasin enam vähem kuni kooli minekuni Tartus. Esialgu Raatuse tänava pereühikas, siis vist kuskil mujal (aga ma kindel ei ole) ja Salme tänaval, kus sai hästi palju naabripoistega mängitud. Enne kui ma esimesse klassi läksin, kolisime Valka. Läksin seal kooli ja käisin neli klassi ja siis kolisime Tartusse tagasi. Siin käisin MHG-s viiendast kuni lõpuni välja ja pärast esimest kursust ülikoolis kolisin Nõlvakule, täpselt Tartu piiri ääres, aga majad asuvad Luunja vallas. Seal ma siis siiamaani pesitsen koos teise poole, Agoga. Vahepeal (2007-2008 õa) õppisin ja elasin hoopiski Hispaanias, Castilla la Mancha maakonnas, linnakeses nimega Ciudad Real. Aga pean oma koduks ikkagi Tartut ja see linn on ikka hullumoodi armas mu jaoks 😀

Edasi annaks teatepulga Laante Lapsele, Eowynile, Siret73-le, Sibulapliksile ja Pisihaldjale!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.