Muti&Tätsi näputööd

Ehted, ehted …….

Pärast Eria külaskäiku Raplasse sai mu ehtematerjalide tagavara kõvasti täiendust. Ostsin 2 komplekti plastpärleid. Tean küll, et need kaua vastu ei pea ja ikkagi plastist jne jne , aga neid nähes tulid kohe ideed pähe ning lõpptulemusegagi jäin rahule.

Lilla värv on tegelikult ühtlane, aga miskipärast pildistades jäi sigrimigri.

Osa materjali jääb hetkel seisma seetõttu, et Raplas pole korralikku käsitööpoodi, kuhu idee tekkides võib minna ning olla kindel, et seal on just seda, mida sa tahad. Mina, kes ma nii harva ehteid teen, pole mõtet ka netist eriti tellida, sest siis kui kaup kohal ei pruugi enam mul vaimu peal olla. Ma tahaks ikka teha siis, kui hoog peale tuleb. Kuna Eria oli lahkesti nõus oma äri põhjapoole laiendama kui kambajõmme leidub, siis ehk on Raplas ettevõtlikke inimesi, kes asja siit poolt vedama hakkaksid. Tead, et oleks pood kuhu minnes leiad kindlasti asja mida otsid ning rohkem ka veel. icj7

Üks algselt pusakeeks mõeldud klaaspärlite pusa, mis tuli liiga väike ja mitte päris see mis ootasin ning nüüd ootab uut ideevälgatust, et veel jõulvana kingikotti jõuda.

Täts

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.