muska ja ehted

Nii palju sündmusi ja suvi ja mis kõik veel, mitte ei pääse oma blogisse kirjutama. Kõigepealt pusakeede ralli 😀 ja kaks paari lihtsaid kõrvarõngaid.

Foto NAGI's: Picture 1041

Foto NAGI's: Picture 1049

Teisipäevaö oli meil Leena juures üks väga tore ettevõtmine. Hobuviltimine ilma hobuseta seekord 😀 , hobusteks olime ise ja hiljem juba neljarattaline. Tegime ühe suure koostegemise vaiba. Abiks ja kaunistajateks olid kõik kohalviibijad. Ka lapsed said osa sellest teost. Mõned vaiba valmimise pildid ka.

Foto NAGI's: Picture 1052

Imbi koos smile ja minu tütrega vaipa kaunistamas.

Foto NAGI's: Picture 1065

Foto NAGI's: Picture 1066

Mareli veel viimast lihvi andmas.

Foto NAGI's: Picture 1077

Hobused varssadega tööd rullimas 😀

Foto NAGI's: Picture 1096

Kolmapäeval oli juba järgmine üritus, mille eel ma veidi pabistasin lausa. Ei ole varem kunagi kedagi õpetanud, välja arvatud tuttavad. Nimelt oli tegu lasteüritusega, kus meie ka kaasa lõime. Õpetasime vilditud seepe ja mummusid ja lihtsamad pärlitöid. Kui nägin laste rohket ja huvitatud osavõttu, siis kahtlused hajusid. Olin üllatunud poiste huvist pärlite vastu. Eriti üllatav oli veel nende värvivalik. Roosa oli esimene värv, mis otsa sai.
Kõige suurem tänu meie päevale oli laste rõõmsad ja rahulolevad näod. Suur kogemus jälle minu jaoks. Läheksin veel ja veel oma teadmisi ja kogemusi jagama.
Väga, väga tore oli!!
Mõned pildid ka.

Foto NAGI's: Picture 1106

Foto NAGI's: Picture 1112

Foto NAGI's: Picture 1117

Foto NAGI's: Picture 1105

Foto NAGI's: Picture 1108

Foto NAGI's: Picture 1115

Foto NAGI's: Picture 1119

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.