Muhedik meisterdab

Minusugune andunud aiainimene pole enam päris pikka aega saanud mahti käsitöö jaoks. Kui sain meilile teate, et Anx on mulle edastanud mängu teatepulga, isegi kohkusin veidi. Pole üle kuu aja teinud ühtki postitust ja esimese ähmiga oli isegi parool meelest läinud.
Vanarahval on ikka alati õigus olnud, et suveks igasuguse näputöö keelud välja mõtles. Siis poleks mingeid süümepiinu, et mõned asjad ripakile on.
Nüüd aga vastused küsimustele. Kuna ka osa teisi vastajaid pole mängu reegleid uuesti kirjutanud, luban endale ka seda mitte teha.
1. Mida tegid 10 aasta eest?
1998.a. aasta oli meie pere elus päris pöördelise tähtsusega aasta. Erastasime oma pisikese suvekodu juurde 2 ha maad ja alustasime ammuse unistuse, pargi rajamise, elluviimist. Sõitsime suve jooksul läbi kõik Eestimaa puukoolid ja sügiseks olime istutanud esimesed 100 puud nn “järeltulevate põlvede” parki. Ükski inimene ei saa ise ju näha enda istutatud täiskasvanuid puid. Kuigi olen kolmanda põlve linnainimene, idanes pargi rajamise käigus mõte kolidagi päriselt maale elama. Ja kui tegin perele sellise ettepaneku, ei saanud ma veel lauset päriselt lõpetadagi kui kõigilt oli nõusolek käes. Algul oli küll mõte rekonstrueerida üliõpilaspõlves ehitatud suvemaja, aga kõik kalkulatsioonid näitasid, et see oleks kallim kui uue ehitamine. Augustis siis külastasimegi oma kindlate soovidega arhitekti. Päriselt ärakolimine, sellega seotud töökoha vahetus ja majaehitus jäid küll järgmisteks aastateks, aga alus neile ettevõtmistele sündis just 10 aastat tagasi.

2. 5 asja “vaja teha” nimekirjast
a) iga päev töötada ühe suurema kirjatöö kallal, et see tähtajaks valmis saaks – graafikus
b) teha juulikuu jooksul ümber suur hostapeenar – alustatud
c) lõpetada märtsikuus alustatud vesti kudumine – ?
d) kiiresti välja mõelda, mida teha värvispektri juunikuu kollase esemega. Ega ometi jälle sall – igastahes lõpetada 25.07
e) vähemalt alustada ka juulikuu värvispektri tööga

3. Lemmiksnäkid
Sinihallitusjuust. Pingelisema vaimse töö juures ka suur shokohoolik.

4. Mida teeksid kui oleksid miljonär?
Ega vist midagi kardinaalset ei muutuks, tegeleks ikka oma hobidega. Miljon pole tänapäeval enam väga suur hunnik raha. Ja hoopis rohkem oleks vaja aega, mida kahjuks ei saa mingi raha eest.

5. Kohad, kus oled elanud.
Sündisin Tallinnas, elasin ka. Siis järgnes mõni aasta Pärnut. Pikk aeg Tartus. Nüüd Tartumaal.

Hea meelega näeksin samadele küsimustele vastamas Koduperenaist, Maalimaalt, Rupamari, Kosmosemutti ja KatiLooma.
Ja kui mõnel loetletutest polegi blogi, siis järsku on mäng nüüd põhjuseks, et see luua.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.