Mirjami hobiblogi

UUE ILMAKODANIKU…

…sünd on alati rõõmustav sündmus. Möödunud aasta 8. novembril sain teist korda vanatädiks, sedakorda väikesele Robinile. Tema õde Melissa sai uhkeks suureks õeks, vanemad õnnelikeks lapsevanemateks – sest mis saab olla suurem õnnest olla tubli ja terve lapse vanem. Ja minu noorem õde sai teist korda vanaemaks – mille puhul olen talle natuke kade 🙂 Tõsi, seda küll heas mõttes 🙂 Kiitus ja õnnesoovid veelkord kõigile asjaosalistele!

Sündmus innustas mind oma lõngavarusid luhvtitama – tõsi, värvivaliku suurendamiseks ostsin juurde 3 50-grammist tokki Alize Wool erinevat värvi beebilõnga, sest olemasolevas valikus oli järgi vaid valget ja roosat. Ja vanakooli mutina ma poisslast roosasse riietama ei kipu (mis ei välista tulevikus roosat päevasärki nimetet poisslapse seljas, kõik oleneb sobivusest).

Inspiratsiooni ammutasin Triin Mihkelsoni raamatust “Hingesoojad kudumid beebidele ja väikelastele”, tõsi, võtsin suht vabalt ja tegin omamoodi, vaid müts ja papud said tehtud üsna õpetuse järgi. Nagu juba öeldud, oli tegu lõngaga Alize Wool (40% villa, 40% akrüüli ja 20% bambust), vardad (nii ring- kui suka-) nr 2,5 ja lõngakulu 2 tokki valget vanadest varudest- kokku 100 gr ja kollast, sinist ja rohelist niipalju kui just kulus – kahjuks jäi valmistoodang kaalumata. Aga pole hullu – otsustasin järelejäänud juppidest kududa lapid, millest hiljem saab teki kokku heegeldada. Nii et no problems.

Kudumistehnikatest kasutasin parempidi- ja topeltpärlkudet. Mütsi ja papude servad said kinnissilmustega üle heegeldatud, konks nr 2,5, ka lillekesed paelaotstes tulid sama konksu kaasabil.

Pakk on asjaosalistel õnnelikult juba vana aasta sees kätte saadud ja järele proovitud (hakkas selga ja jätkub lähemaks paariks kuuks – jess!) – nägin pilti ka väikesest asjade omanikust. Last ennast päriselus näen tõenäoliselt suvel, kui jälle suvise tuuri lapsepõlveradadele ette võtan 🙂

HEAD UUT KÕIGILE!

PS lammas on rekvisiit ja tegelikult paki sisusse ei kuulunud. Lihtsalt oli sel hetkel käepärast ja mingi uiupi sunnil pistsin ta ka pildile.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.