miramise kujumised ja muu

Vahepeal on suur suvi ja sügis ära olnud ja mingi talve nimeline asi ja uus aastagi alanud, nii et on viimane aeg blogi värskendada, eriti kui nüüd ka hulk värskeid pilte olemas!

[] kirjeldatud saamislooga sall.

Heegeldatud sall / Crocheted scarf

[] plaanitud ja proovilapindatud kirsikott enne vanutamist:

Kirsikott / Cherry bag

Ja natuke lähemalt ka .

Kuna pelgan korterinaabri pesumasinat ära rikkuda, proovisin seda käsitsi vanutada. Ja see ei olnud mitte naljaasi, eriti pikka ja peenikest õlarihma nühkida! Kuna tulemusena saadud käkerdusega tuleks veel tegeleda, siis ei hakka praegu seda pildistama ega üles panema, vaid võtan ta pärast sessi lõppu uuesti käsile ja proovin tihedamaks saada.

[] Augustiks kutsuti mind pulma, kudusin endale selleks puhuks , ühinesin selleks puhuks koguni kooskudumise blogisse
ja õmblesin seeliku, lõike sain Burdast 7/2006 (siin ja ), nii tore, et nad ka väikesekasvulistele naistele mõtlevad, ma ei pidanudki lõiget kuidagi kohandama ja ausalt öeldes ei oleks ma osanud ka.

Picovoli and pink skirt

Pilt on siis tehtud Maardu mõisa ees.

Kuna Picovoli mulle nii meeldima hakkas, alustasin kohe pärast musta Picovoli valmimist samasuguse roosa kudumist:

Roosat Tivolit kudumas

Sellega aga juhtus nii, et kuigi kasutasin täpselt sama, ainult teist värvi lõnga (Edita) ning vardad ja silmuste arv olid ka täpselt samad, siis tuli roosa Picovoli väiksem. Pettusin selles niivõrd, et viskasin kõrvale ega kavatse seda puudutada enne kevadet või suve… isegi harutamiseks.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.