Minni tegeleb…

Puhkus!

Mõtlesin mina, et kui tuleb puhkus, küll siis hakkab alles ehteid tulema. Plaan oli, et teen aiamaa korda, toas ühe suurpuhastuse ja siis vähenevad minu helmevarud megakiirusel… Mõte hea, aga jõuaks ka teostuseni, isegi ehteid ei tule, nagu Vändrast saelaudu.
Mõned siiski on ka valminud ja neist osa ka fotoka ette jäänud.

Kõiksepealt beežides toonides türgiuss. See pole sama, mis juba korra oli, vaid sooviti lühemat. Tegin siis lühema ja veel lühema (et saaks omale sobiva pikkuse leida), juurde sooviti ka kõrvakaid.

Järgmiseks ka üks “kordustrükk”. Välimine on see, mida olen juba näitand ja sisemise tegin juurde. Pikemat ei saanud, sest valged ümmargused said otsa. Peab juurde muretsema, siis saab omale ka kõrvakad juurde teha.

Lihtsalt üks mobiili pael, pole neid eriti teinud ja suvel on neid ikka vaja.

Nikerdasin veits ühe ajakirja järgi, aga tehtuga pole eriti rahul. Kasutasin küll igasugu lihvituid ja läikega, kuid ettekujutuses oli hoopid ilusam.

Suured vindiga on pärit Špringli ühistellimusest, nendega ei oleks tellides küll tohtind koonerdada, jube mõnusad ja ka tõsiselt koledad helmed panevad särama ja teevad ilusaks. (näitena sellel pildil)

Üks komplekt roosakaid usse (ilma nendeta ju ei saa 😉 ), aga see pole veel mai roosa, need tulevad järgmisel korral ja on kohe tõeliselt roosad.

Ei tea, mis mul viimasel ajal selle pildistamisega on, mitte ei õnnestu need klõpsud ehetest. Vahepeal paneb ka fotokas segast, aga kui teha ühest asjast no mõnikümend klõpsu, siis ühe korraliku võiks ikka saada. 🙁 Samas aga kass, kes tuli mul aknale pildistamist segama, jäi pildile täitsa OK ja ei sihtinud ma midagi, lihtsalt pöörasin ja klõpsasin. Pildil pole muud muudetud, kui vaid mahtu.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.