Mia toimetamised

Ehetekonkurss.
Kui foorumis jutuks tuli, et korraldatakse ehetekonkurss, hakkas vaikselt peas susisema, et on saanud juba natuke ehete alal kätt harjutada, miks mitte konkursi jaoks midagi teha. Kui teema selgus olin esialgu nõutu, pea oli korraga täiesti tühi. Aga aegamööda idee arenes ja sai ports pärleid tellitud. Juba varemalt on mind võlunud freeform tehnika, otsustasin proovida. Töö osutus märksa keerulisemaks ja mahukamaks, kui ma algul arvasin. Sai ta mitu korda vahepeal nurka visatud ja siis jälle pusitud. Töö valmis, vaja vaid pildistada. Kui siiani olen ehetest enam-vähem normaalsed pildid saanud oma seebikarbiga, siis kiuste nüüd see ei õnnestunud 🙁 Otsisin veel, et äkki saan korraliku aparaadi laenutada, aga õetütar oli õe fotokal mälu ära kaotanud ja isa oli oma fotoka eelmisel reisil ujuma kaasa võtnud 👿 Mõtlesingi loobuda juba konkursist, kuid kuna nägin ehte valmistamisega suurt vaeva, siis otsustasin pildi ikkagi ära saata.
Minu töö: “Punase mere korallid”
Veel konkursist. Tugevaid ja erilisi töid oli seekord tõesti palju. Kui tavaliselt mul tekib mingi eriline lemmik, siis seekord oli mul lemmikuid üle kümne 😀 Toon siinkohal mõned tööd ka välja:
Merineitsi prees - Kaunis ja tasakaalukas ehe
Näkineiu kalliskivid – Kaunis ja huvitav ehe, taust super (kuigi väheke segas täpset kujutlust ehtest), nimi väga hästi valitud.
Võlukompass – Kena ja korrektne töö, hakkas juba minipiltidelt oma erilisusega silma.
Merevahune laine – Kauneim villast ehe, mida näinud olen
Atlantis – Väga kena ehe
Kuldkalake – Võrratu komplekt
Kaldale uhutud – Imeline pärlite kooslus, taust väga teemakohane ja toob ehte ilu esile.
Pärlilaguun – Uskumatu, kui õrnana võib välja näha metall. Väga kaunis ehe.
Loojangu puudutus – Kaunis ja väga maitsekas töö
Merineitsi pisarad – Imeilus töö
Õnnitlen võitjaid ja ka kõiki teisi konkursist osavõtjaid!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.