Mesimampsi tarunurk

Mänguringi tõmbassid mindki , ja .
Reeglid: Mängija vastab viiele küsimusele ja pärast seda saadab mängu edasi viiele-kuuele inimesele. Seejärel teavitab neid sellest erasõnumiga. Lisaks annab pärast vastamist teada sellele, kes tema mängu tõmbas.

Üldiselt ma tean mis on geomeetriline progressioon ja ahelkirjade levitamises eriti ei osale, aga siinsed mängud on toredad ning tänutundest kutsujate vastu vastan ikka:

1. Mida sa tegid kümne aasta eest?
Otsisin ligemale 4 kuud tööd (või õigemini palka, sest töö ilma inimväärse palgata leiab alati). Õnneks oli minuga väga kenasti ümber käidud ja teadsin pikalt ette, et senine ots ära lõpeb. Sellegipoolest kiskus juba natu nukraks, aga siis tulid kohe 2 vastuvõetavat pakkumist korraga ja elu läks jälle rööbastesse. Julgust ja järjekindlust neile, kel sama seis praegu!
2. Viis asja “Vaja teha” nimekirjast?
* lõpule viia üks e-kursuse tegemine;
* jätta muretsemine ülejäänud “vaja teha” asjade pärast, sest neid nagunii ei jõua kokku lugedagi, ärategemisest rääkimata
* pakkida asjad (enda omad, ülejäänud saagu omadega ise hakkama!) ja tõmmata uttu
* ahmida värsket õhku ja uusi elamusi
* TEHA HÄSTI PALJU JUST NEID ASJU MIDA EI OLE VAJA TEHA! – loodan, et paljutki ma praegu veel ei tea mis just varsti pähe kargab.
3. Lemmiksnäkid?
Juurikaribad hapukoore-dipikastmega ja muidugi kodumaised marjad ja puuviljad. Hüvasti šokolaad ja muu poekraam!
4. Mida sa teeksid, kui oleksid miljonär?
Väga raske ette kujutada, sest seda ohtu ei ole. Vist oleksin üks igavene närvipundar oma nodihunniku otsas, rabeleks siia-sinna ja teeks teistele palju tüli. Tegelikult on mul ju praegugi kõik vajalik olemas ja rohkemgi veel
5. Kohad, kus oled elanud?
Kui suved maavanaemade juures välja arvata, siis kahjuks ainult Tallinnas. Aga ma kangesti tahan kunagi ise ka maavanaemaks saada.

Teatepulga edasiandmisega on nüüd küll nii, et päris raske on selle lühikese uttutõmbamiseelse ajaga leida kedagi kes veel mängus pole. Kedagi ei tahaks kõrvale jätta, nii et kutse kõigile üksildastele.
smile_som

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.