Meepiti üllitised

Terekest üle pikapika aja! Ma juba ammu märkasin, et mu blogis enam mitte ühtegi pilti nähtaval ei ole, kuna photobucket.com on mingeid aadresside muudatusi teinud. Ma loodan et nüüd on kõik korras.

Ja mu blogil oli eile sünnipäev! icon_mersi Aasta tagasi tegin uljalt esimese postituse. Arvasin küll, et käsitööd hakkab siis tulema nagu muda, aga nagu näha, olen ainult paar postitust teinud. Kuigi see on kindel, et sellel aastal tegin rohkem käsitööd, kui mistahes eelneval aastal. Eriti aitas muidugi värvispekti projekt, kuna selletõttu pidin ma lihtsalt iga kuu kindlasti midagigi valmis meisterdama. Tööde vähesuse, paneksin TTÜ süüks, kuna sealsed õppejõud vaba aega nii naljalt meile ei kingi. Lisaks veel mu tihe trennigraafik. Niiet eriti mul neid vabu õhtuid ei olegi.

Näitan siis, neid väheseid töid, mis ma selle ajaga valmis olen saanud:

kõigepealt kõrvarõngad

siinkohal tahaks näidata, missuguseks lähevad kõigest paari päevaga Sayilast tellitud kõrvarõngatoorikud:

Mu õde on flamencotantsija ning nende rühmal oli edevate kleitide juurde, mingeid kõrvarõngaid vaja.Kleidid erinevat värvi (mõned punased, osad rohelised, mõningad kollased ja paar sinist), mistõttu nad arvasid, et poest nad ühesuguseid ei leia. Seega tuli õde minu juurde. Otsisin siis googlist millised näevad välja tüüpilised flamenco kõrvarõngad ja siis üritasin fimost paar näidet teha, millest tüdrukud sobivad välja saaksid valida.

valiti siis need, mis pildil rohelised. Värvid pidid natuke tugevamad olema. Praegu mul sellest kogu valmis kupatusest pilti pole, ehk millalgi hiljem saan.

Siis sattusin ma kuidagi mobiiliripatsite tegemise lainele. Esimesed on emale, tahtis siniste lilledega.

Viimane on endale. Armsa karvatupsuga.

Ülimalt armas on see, kuidas mu kassile igasugused tupsukesed meeldivad. Kui üritasin viimasest ripatsist pilti tegema hakata, oli kass kiirelt platsis ja hetk hiljem juba jooksus, tups suus.

siin kaks ehtekomplekti sünnipäevalastele

see oli ühtlasi ja värvispektri projekti juulikuu sinine

ja siin üks sünnipäevakaart inimsele, kelle jaoks viimasel ajal siga väga sümpatiseeriv loom on 😀

Siis leidsin ma kuskilt ühed ammu treitud esemed.

Ning siis veel üks savitöö. Nimelt pärlite eraldamise taldrik. See oli ka augustikuu beež värvispektris

Ja siin värvispektri septembrikuu oranž. Telliti mu käest hästihaaratavad pallid, millega saaks žongleerida.

Ja lõpetuseks pilt oktoobrikuu pruunist. Need siis ühed juukselõksud lihtsalt pärlitega edevaks tehtud.

Novembrikuu must on ka valmimas! Üks must asi on mul tegelt juba valmis, aga see on teadmata kauaks ajaks näitusel ja pilti ei saa teha.

Samuti võtan osa Advendiinglite koostegemisest. Ideid juba on. Loodan, et suudan mõtted ka samahästi realiseerida.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.