Mari-Heni pere teod

Pisipiiga Retomaan- väljamõeldud kotiloom:

Pisipiiga sõbranna ja sõbranna vend tegid ka omale “kaisunännud”, Kristol tuli välja koaala ja Kerlil ehk hiir? Aga ise tehtud- hästi tehtud, siin kõik nädalavahetuse pusimised koos:

Ja minu pikakarvaline chihuahua sai ka lõpuks valmis, et tegu on väga pisikese koerakesega päriselus, tegin ta elusuuruses:

Meie peret tabas eelmisel nädalal tragöödia. Kõik kolm kiisut otsustasid kolida vikerkaaremaale
🙁 Kahjuks on kiisudel kombeks omi hädasid viimse hetkeni varjata. Kui Oskar esimesena ootamatult lahkus, kahtlustasin, et lapsed on talle liiga teinud. Sama päeva õhtul märkasin, et ka teised kaks kiisut magavad kuidagi liiga palju, järgmisel hommikul läks Ibrahima Oskarile järlele. Loomulikult polnud enam kahtlust, et asi on tõsine, kuid loomaarsti juurde jõudes polnud enam suurt midagi teha- viiruslik kopsupõletik oli teinud oma töö ning hoolimata arsti pingutustes ja minu palvetest, lahkus viimasena Kusti.
Hetkel on igasugune käsitööisu kadunud, kuidagi kurb ja harjumatu on, et diivanil nokitsedes ei poe enam keegi sülle. Uue kiisu võtmisega pean ootama vähemalt kuu, et viirused uut elanikku ei hakkaks kimbutama. Nüüd siis imetlengi hoiupaikade kiisusid ja unistan vaikselt, et milline neist tahaks meile elama tulla.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.