Magrati näputööd

5 KÜSIMUST

saatis teatepulga edasi minule 🙂

Reeglid: Mängija vastab viiele küsimusele ja pärast seda saadab mängu edasi viiele-kuuele inimesele. Seejärel teavitab neid sellest nende blogide kommentaariumis. Lisaks annab pärast vastamist teada sellele, kes tema mängu tõmbas.

1. Mida sa tegid kümne aasta eest?
Sarnaselt Linca endaga, lõpetasin ka mina siis 11 klassi 😛 vanust oli siis 16… Peas keerlesid tol aal vast peamiselt hobused (käisin siis veel ratsutamas, peaaegu et elasin tallis!) ja tiinekatele kohaselt vastassugupoole esindajad 😛

2. Viis asja “Vaja teha” nimekirjast?
Juuksurisse oleks vaja minna. Tõsiselt. Soeng ei kannata enam endalgi peeglist vaadata!
Uued dokumendid tuleks ära taodelda. Märkamatult on vanad jõudnud oma kehtivusaja lõpule.
Lapse lasteaiakoha pärast oleks vaja paanitseda.
Nii mõnigi käsitöö projekt ootab lõpetamist.
Ja muidugi vana hea klassika, koristada-oleks-vaja. Täiesti hämmastav, kuidas absoluutselt ALATI oleks midagi koristada vaja!

3. Lemmiksnäkid?
Igasugused hommikusöögi helbed. Ilma piimata. Tavalised maisihelbed ja igasugused kaneeliga kaetud variandid on parimad 😀

4. Mida sa teeksid, kui oleksid miljonär?
Kõigepealt vabaneks laenudest. Kui siis veel raha üle jääks, ostaks endale maja. Sellise, nagu tahaks. Kui raha ikka veel üle oleks, ostaks hästi palju raamatuid ja läheks reisiks natuke. Ja suurendaks oma järelkasvu kohe ja muretult veel kahe lapse võrra (sest jah, eks majanduslik kindlustunne on ju ka pere puhul faktor, isegi kui ei tahaks et see nii oleks). Ja otsiks omale töö mida TAHAKS teha, hoolimata tasust.

5. Kohad, kus oled elanud?
Rapla, Tallinn

mina omakorda saadan edasi , , ,
,
. Kui keegi on juba topelt… noh, ei pidavat kärisema 😛

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.