Maagi susserdamised

Paneks üle hulga aja 😳 siia ka märgi maha.
Enamus viimasest aastast on enamus susserdamisi olnud teemal Beebindus. Peatselt sündivat poega ootavad isetehtuna kaks paari papusid ning kaks tekki.

PAPUD:
Idee sain siitsamast Isetegija foorumist. Esimene paar tuli väga suurele beebile (talla pikkus 11cm) 😀 ning teine paar tuli juba vastsündinule kohaste mõõtudega (talla pikkus 9 cm). Lõngana kasutasin mingeid vanu lõngajääke.

TEKK VANKRISSE:
Idee ja motiivide muster on pärit Suvi 2008 nr 2 Bambino ajakirjast. Lõngana kasutasin Nalle Novita (75% vill ja 25% polüamiid). Mõlemat värvi kulus üks 150 g-ne tokk ning heegelnõel oli nr 2. Teki mõõdud on 55x55cm.

SUUR TEKK:
Mustrialuse leidsin jällegi siitsamast Isetegijast. Samas muutsin seda mustrit natuke ümber st mõned motiivid jätsin ära ja nt kuu-motiivi lisasin ise juurde. Kudumine võttis ikka meeletu aja, aga valmis sain lõpuks. Ise selle tekiga 100 % rahul ei ole – tundub, et pool tekki olen kudunud veidi kõvemini, sest tekk ei ole ühtlaste mõõtudega, vaid kitseneb ühest otsast natuke (aurutamine asja ei parandanud) 🙁
Üldiselt on mõõdud aga 95x75cm

Põhimõtteliselt on plaan pahupoolele veel mingi vooder külge õmmelda. Lõngana kasutasin lõnga JIL (100% pesukindel vill). Tokid olid 50 g-sed ning neid ikka kulus päris korralikult.

Päikest kõigile sunny

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.