Lipitud ja lapitud

Suvi
Sain täna kiigara IT lehele. Mind oli ammu mängu haaratud, aga ei saanud mahti vastata. Aga kiiresti siis vastused. Teatepulka ei oska andagi, sest ilmselt on kõik vastanud. Ei leidnud nii ruttukedagi.
1. Mida sa tegid kümne aasta eest? – kindlasti heina ja küürutasin maasikapõllul.
2. Viis asja “Vaja teha” nimekirjast? – Remont, dokumentide korrastamine, kurkide sissetegemine, pluusi õmblemine ja tulbisibulate ülesvõtmine.
3. Lemmiknäksid? – eriti ei näksi, kui siis kommid
4. Mida sa teeksid, kui oleksid miljonär? . Remondiksin maja, toetaksin lapsi.
5. Kohad, kus oled elanud? – Sünnikoht- Otepää. Lapsepõlv- Kanepi. Ja praegu Vastseliina

Käisin oma ilusal reisil ära. See oli võrratu. Kõige vapustavama mulje jätsid mäed- Mont- Blanc ja selle ümbrus.Saime seal 3 päeva olla. Veel külastasime Saksamaa pealinna. Rotenburg oli armas väike linnake oma punaste katuste ja puitmajakestega. Seal oli ka imeilus jõulupood, kus olid ehitud puud ja tuhanded kaunistused jm jõulukaup.Ja väga palju käsitööesemeid( kallid) Kaisime ka Mainau lillesaarel Genfi järve ääres. Paar pilti lilleskulptuuridest. Reisipilte ma praegu ei saa näidatagi, sest mu arvuti on nii aeglane ja peab vist hoopis uue ostma. IT mees ütles et see on juba päris uunikum. No siis tuleb ikka uuem vaadata.
Üldse on kiire aeg. Vaja moosi teha, kurke hapendada, remonti oleks kõrvalhoones vaja teha, sest see on nüüd tühi( tänu rebasele , kes mu kanad nahka pani). Sinna mahuvad siis kangaspuud ja muu hobindus.
Käsitööga olen väga jännis. Peaks oma värvilised tööd ära tegema. Tegemata on roheline ja kollane. Täna näitan oma sinise grill põlle , mis on juulikuu värvi

.Ja lillesaarelt 2 pilti

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.