Linca ise teeb

Kas teile ei tundu, et jalgpall on vallutanud teie elutoa? Mulle küll tundub 😀 Põgenen korraks blogimaailma.
Natuke romantikat:

Täna valmisid minu esimesed ilma haagita, otse kõrva susatavad kõrvarõngad, selle pärlitega aknakese juurde. Selle komplekti ahnitsesin kohe endale, no lihtsalt nii minulik 🙂 Mõne asjaga kohe on nii, et teen valmis ja ei saa küljest panna. Kõrvakate teostusega pole ma 100% rahul, aga esimeste omataoliste kohta ok.

Pärlid mulle väga meeldivad. Natuke infot ka pärlite kohta:

PÄRLI moodustab kaltsiumkarbonaat ja orgaaniline sarvaine. Ta on poolläbipaistev või läbipaistmatu; koore või hõbeda värvi, punakas või must. Pärl tekib siis, kui pärlikarbi sisse satub väike kivitükike või mõni muu ärritaja. Karp hakkab enesekaitseks eritama sarvainet, mis koguneb kivi ümber. Kaltsiumkarbonaat kristalliseerub plaadikesteks, mida sarvaine omavahel seob. Kõige väärtuslikumad on India ookeanist ja Pärsia lahest leitud pärlid. Tänapäeval on enamus pärle kunstlikult kasvatatud Pärlite peamiseks kasvatuskeskusena tuleks nimetada Jaapanit. PÄRL sünnib läbi suurte kannatuste ja arvatakse, et ta suudab mõista suurt kurbust ja valu. Pärleid on alati võrreldud pisaratega. Pärli sünd sümboliseerib hinge küpsemist, sisemist alkeemilist muundumist. Meelt vaevav mõte on kui kivitükike, mis võib ajapikku säravaks pärliks muutuda. Pärli sära sümboliseerib tarkust ja valgustumist. Ümmargune pärl aitab keskenduda ja saavutada ühtsuse oma tunnetega. PÄRLID sobivad hästi ainult enesekindlatele, isegi fanaatilistele inimestele, soodustades nende elus mitmesuguste tegutsemisvõimaluste teket ja ligimeste mõistmist, vähendades aga fanatismi, uhkust ja auahnust ning juhtides selliste iseloomuomadustega inimesi suuremale objektiivsusele. Nõrkadel isiksustel võivad pärlid esile kutsuda hajutatuse, ülekoormatuse, pettumuse ja pideva muretsemise. Seega võib pärle lugeda isegi ohtlikeks ja kurjadeks. PÄRLID ei soodusta armuseiklusi, sest kinnitavad truudust ja usku oma valikusse, mistõttu kasutatakse neid sagedasti ka ikoonidel. Nad on kodurajajad ja kaitsjad. Ei sobi ränduritele ja näitlejatele, vähendades suuresti nende valikuvõimalusi.
PÄRLID tuhmuvad kiiresti, kui nende omanik käib elus madalaid radu mööda.

Info pärineb Ja kui ma nüüd seda loen, polegi ma nii kindel, kas pärlid mulle nii väga sobivad… Aga äkki see on nagu horoskoopidega, et ma usun ainult seda, mis mulle meeldib ja sobib 🙂
See ripats ka pärlitest:
Midagi viinamarja ja veiniarmastajatele:
Ühed uhkeldavad kõrvakad:
Ok, esimene poolaeg on läbi, saab korraks mehe kaissu pugeda 😀

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.