Lilianakese katsetused

EURORAHAKOTI ELUST

Jaanuarikuus sai näidatud oma , see oli minu esimene. Tänaseks võin öelda, et see eksemplaar ei pidanud kaua vastu, sest tugevadamata jäid strateegilised kohad. Päris laiali ei lagunenud, kuid mulle enam ei meeldnud. Eks see rahakott saigi tehtud mõttega, et teada saada, mis vead välja löövad. Igatahes pidas see rahakott minu käes vastu kuu ja siis andsin ära lapsele. Endale tegin uue ja parema. St eelmise nõrgad kohad parandasin.

Kasutanud olen üle 3 kuu ja väsimuse märke rahakott veel ei ilmuta. Kuna mul endal väga palju erinevaid kaarte pole, siis otsustasin teha sama palju kaarditaskuid nagu esimeselgi (6). Rahakotti on väga mugav kasutada, kuna mündid ja põhiliselt kasutavad kaardi on kõik ühel pool. Teist poolt avan harva, põhiliselt vaid sularaha või mõne kliendikaardi kasutamise jaoks. Rahakott teenib mind hästi ja oma rahakotti kohta olen komplimente saanud erinevalt müüjatelt. Ju nad näevad, et ma saan rahakotist mündid ruutu kätte ja ei urgitse neid mingist kitsast taskust.
, ja . Neid klõpsates peaks nägema pilte suuremalt.

Minu kolmas ja kõige ilusam 😀 Mulle endale vähemalt väga meeldib.
Kuigi hallil ( teisel) rahakotil on omad vead, et võiks olla rohkem pangakaarditaskuid, siis nuputasin juurde veel 3. Seega kogu rahakoti peale on nüüd 9 taskut kaartide jaoks, üks sularaha tasku ja münditasku. Rohkem tõesti ei mahu, sest siis läheb rahakott paksuks ja seda on halb käes hoida. Minu idee on, et see on rahakott ainult vajalike ( enim kasutatavate) kaartide ja raha jaoks. Vähekasutatavaid kaarte võib eraldi kanda spetsiaalsetes poes müüdavates kaarditaskutes. Seega minu eelmise nädala üllitis on selline. Ise olen jube uhke 😀 Leidub ka sellel vigu, kuid need on pisikesed ja parandatavad.

Suuremalt näeb pilte siin: , ja .

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.