Liisa

Eelmisel aastal vaatasin emadepäeva teki üle andmist ja mõtlesin, et kus ma küll olin, kui vastav teema foorumis välja hõigati. Kuigi mõtlesin, et ei osale tähtajalistes käsitööprojektides (koolis on ainult üks tähtaeg teise otsas, vaja neid siis veel vabatahtlikult juurde võtta), ei saanud ma seda koostegemist ometigi mööda lasta. Eelmise aasta tekk oli vapustav ning mul on hea meel sel aastal sellesse suurde tegemisse panustada. Pean ainult ennast veel kord korrale kutsuma ja lapid ka posti panema. Kui ma ei saa seda nädalavahetusel tehtud, siis võtan selle järgmise nädala südameasjaks. Igal juhul, siin nad on. Minu naturaalvalged lapikesed.

Järgmiseks näitan äsja lõpetatud kudumeid. Ma ei armasta üldiselt sokke ega kindaid kududa. Aasta lõpus aga palus sõbranna, et kooksin talle kindad. Selgus, et jube vahva on. Neid sõbranna kindaid ma pildile ei jõudnud püüda, küll aga said pildile sõrmikud, mis kohe endale kudusin. Teised isetehtud kindad elus, esimesed sõrmikud. Mustri valikul tuli abiks ikka Ravelry otsing. Jäin oma uute kinnastega väga rahule, muster on kena, tehtud sain nii enam-vähem vigadeta (minu puhul mõned vead lipsavad alati sisse) ning kindlasti mängib olulist rolli ka värv. Kinnaste juurde tegin ka mütsi, see muster oli juba varem silma jäänud. Lõngaks on Liannist ostestud Erica, paistis miskine läti lõng olevat. Müts varrastega 3,5 ning kindad 2,5 ja 3. Kinnaste mustri Ravelry link on , mustri autor on Pirita Hiltunen. Mütsi mustri autor on Susan Rainey ning muster on pärit tema eelviidatud blogist.

Tahaksin teile tegelikult nii väga veel kaht kampsikut ning üht seelikut näidata ning kuigi nende valmimisest on juba omajagu möödas, ei ole ma neid endiselt pildile püüdnud. Varsti varsti näitan ka neid, edevus ei luba muudmoodi 😳

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.