Liblika näputööd

Kindad, sokid ja müts!

Jaanuaris lund sadas palju ja külma oli omajagu, selle tulemusena valmisid kindad, sokid ja mütsike.
Vennaraasuke tuli juba eelmise kuu lõpus murega,et kätel külm, tahaks kindaid… Suur ja tubli õde nagunii oskab kududa icj7 No mis see siis ära ei ole mõtlesin ja ühed sinisemusta kirjud sõrmikud valmisid kibekähku.
Lõngaks kasutasin nagu ikka TitanWool Baby union (sinine ja must koos, kulu: 100g, ehk 1 tokk sinist ja tokk musta)


Nii kuna igasugu lõngajupikesi on töödest üle jäänud mõtlesin,et koon tütrele uued sokid (suutsin vanad sokid nii ära pesta,et need talle enam jalga ei lähe… esimene selline apsakas minul) 😳 Saigi siis kõik Baby Unioni lõngakerakesed ära kasutatud ja sellised, punaste triipudega valged ja naturaalvalgekirjud sokid valmisidki :mrgreen: (kulu 50g, sest lõng oli kahekordselt) Tallapikkusele 14cm.

Kui juba sokid said valmis, tuli mõte teha uus müts ka,aga keset kudumist selgus,et ikka pole piisavalt lõnga ja sai, edasi kaevatud lõngajääkide kastis, õnneks tulid veel 2 lõngakerakest välja, millest sai müts valmis tehtud. Aga nagu pildilt ka näha on toonivahe olemas, vahest pestes ühtlustub natuke. Mütsile kasutasin Titaan Wooli SuperEooli (naturaalset valget), mida kulus 70g jagu. Müts peaks minema peale 50cm.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.