Liblika näputööd

Soolast ja magusat!

Tean, jälle tuleb postitus toidu teema, mis teha icj7 Tegelikult ma ei küpseta ainult kodus, ikka nokitsen lapse kõrvalt kui aega jääb käsitööd ka, lihtsalt pole veel jõudnud kõike üles võtta ja siia koguda, luban, uuel kuul tuleb ikka käsitööst ka postitusi 😉
Niisiis, meil oli laupäeval suuremat sorti sündmus – isal oli sünnipäv! Sel puhul tegime õega ise salatid ja koogi! No olgem ausad need poesalatid ei kõlba kuhugile, oma tehtud ikka hääm.
Salatid olid kartuli ja makaroni salatid… Sisud olid mõlemal ühed, enamvähem, no üks ikka kartuliga ja teine makaronidega. Seekord panin prooviks ka paprikat, mõnusa krõmpsu andis juurde, edaspidi panen kindlasti jälle.
Kartulisalati panime: kartulit loomulikult, muna, vorsti, õuna, paprikat, värsket kurki ja siis majoneesi ja hapukoort… miks ei pannud ma hapukurki ja maisi jne, kuna nendega koos salat hakkab mul kõhus kõrvetama. Pealegi meie peres ei sööda konservherneid ja maisi. Vot ja makaronisalati läksid samad komponendid, kartuli asemel muidugi makaronid. Täitsa hea värske ja mõnus krõmpsuv sai.
Eks siin võib üks või teine kasutaja arvata,et õigest kartulisalatist ei tohiks puududa porgand, või herned või hapukurk, samas igaüks teeb just nii nagu ise tahab ja talle maitseb 😉
pildil küll eriti ei eristu, kumb salat kus asub, ga nooh vahest makaronid reedavad end …


Nii ja sünnipäeva lapsele sai uhke küpsisetort tehtud, ikka hulga kihtidega ja magusa 😉

Lisaks katsetasin teha beseeküpsiseid ja nooh need läksid osaliselt metsa, esimene plaaditäis isegi õnnestus aga teine, nja, aiataha 😥 ja minul jäid nad beežikad, mitte valged, ehk seepärast,et kasutasin kodukanade munetud mune.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.