Liblika näputööd

Nädalavahetustel me meisterdame!

Sel suvel on kuidagi välja kujunenud uus ja huvitav peretraditsioon, nimelt meisterdame me neiuga koos vahest on issi ka seltsis. Emme õpetab ja neiu õpib. Vahva kvaliteetaeg tegelikult ja loome kunsti. icj7 Samas meeldib minu tüdrukule käeline tegevus ja miks siis mitte sellele rõhku panna ja arendada.

Alguses möllasime värvidega ja õppisime värvima, kasutasime vesivärve.
Üks nädalavahetus võtsime kasutusele käärid ja värvilise paberi, lõikasin kujuneid ja liimisime sädeleva liimiga. Siinkohal tahaks teha märkuse, et kuna minu laps on vasakukäeline ja selleks puhuks vastavad käärid muretseda – olid poes poole kallimad, nonii teistele teadmiseks, Raharöövlid! 😕

Aga liigume edasi teemaga. Eelmine nädalavahetus ostsin polümeersavi ja mässasime sellega, tegime seenekesi ja pallikesi, lapse käe- ja kassikäpa jälje, jne. Lõpuks võtsime appi ka piparkoogivormid 8) Nüüd ära ka värvida, oi kui vahvad asjad .

Täna mõtlesime, et proovime emme lõnga ülejääkidega midagi huvitavamat teha. Kuna plika veel väike, et heegeldada kette, siis mökerdasime niisma PVA liimiga lõngajupikesi paberile, lõbu kui palju lapsele. :mrgreen: Ja tulemus ka omamoodi ja kordumatu.

Lapse kunstiteoste jaoks panin seinale pesunööri nöörist nö pesunööri (oi kui huvitav lause sai), millele pisikeste lillekeste ja liblikatega pesulõksukesed lisasin, mis hoiavad meistriteoseid kinni ja on teistele uudistamiseks.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.