leili33 lehvitab

Midagi lillat suuremat sorti mammile

Järjekordne katsetus Kangadžungli leiunurgast toodud trikotaažiga. Kangast oli täpselt nii palju kui  ajakirjas soovitati komplektile, mis koosnes jakist ja esipoolsärgist (või kuidas seda ilma seljaosata särgilaadset värki nüüd nimetadagi).

lilla2.jpg

Kui õmblustööga esimese proovini jõudsin, selgus, et niisugust hübriidi on üsna tüütu üle pea selga tõmmata. Ja küll oli mul hea meel, kui särgikule  seljatüki konstrueerimise tulemus mahtus kenasti allesjäänud kangatükile – nii et tegin alla ikka “täissärgi”. Nüüd saab ka teistmoodi kandmist proovida, kuigi kangas kahjuks sõlmimiseks veidi paksuvõitu.

lilla5.jpg

Särgi kaeluse ja käeavad kantisin õhema kirju trikotaažiga, kaelusesse lisasin tükikese lillat pitsi -niipaljukest siis omaloomingut.

lilladet1.jpg

Endalegi meeldivaks üllatuseks valmis mitte-eriti paljulubavast, puisevõitu kangatükist täiesti rahuldav ese, õigemini lausa kaks. Jakki loodan kanda mõne teisegi pluusi-särgi peal. Aga maikat ilma jakita –  oh ei, varrukateta särgik ei ole minu rida, eks süüdi ikka treenimata käsivarrelihased;) Kuigi teisest küljest, nn alkohooliku-maika olla suvine moeese… 
Lõppu lükkisin veel võrdluse pildiga ajakirjast La mia Boutique 11/2010 (eriväljaanne suurematele suurustele). Suurimad tänud Piretitele: ühele Piretile aitäh ajakirja toomise eest ja teisele Piretile aitäh õmblemisalaste näpunäidete eest!

lilla6.jpgpilt ajakirjast

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.