Laura loomised

Tere jälle kõigile!

Ma pole siin ammu käinud. Ei ole kuidagi tuju olnud. Ei tea, miks. Võib-olla sellepärast, et ei ole enam neid pimedaid õhtuid. Eile, kujutage ette, oli kell 23.00 väljas niiiiiii valge. Ainult kahju on sellest, et varsti hakkab jälle pimedamaks minema (optimist, onju:)).

Vahepeal olen palju asju siiski ära teinud, olen käinud tublisti keelekursustel ja sellega oma soome keele oskust tublisti parandanud. Ja täna käisin Kauniaise ramatukogus ja avastasin käsitööraamatute riiulillt raamatu “Pitsilised koekirjad”. Kohe tuli soe tunne südamesse. Eks võõrsil elades on sellised leiud palju-palju armsamad ja olulisemad.

Aga vahepeal olen teinud ikka natuke käsitööd ka.Kui vaadata eelmist postitust, siis on seis järgmine:

1. Valge kampsun on vaja ainult kokku õmmelda. Aga ei ole seda vaimu peale tulnud veel.
2. Ühed püksid on pooleli. tegelikult sellepärast raamatukokku läksingi. Tahtsin leida õmblemise käsiraamatut, et ometigi õppida see pükstele luku panek korralikult ära.
3. Rannariideid ei taha enam teha.Vot ei ole seda tunnet, et tuleksid nii ime-imeilusad. Ja niisama ka ei taha teha.
4. Seelik edeneb täitsa. Küll vaevaliselt, aga siiski.
5. Kleit on täitsa null.
6. Roosa kampsun ka null.

Aga igasuguseid ideid on küllaga.

Aga vahepeal tegin mehele sünnipäevaks särgi. Oi, see oli pusimine, esimest korda elus suurendasin lõikeid. Kolmandat korda elus tegin kannaga kraed. Esimene kord oli koolis, siis tuli ilmselt enam-vähem. Kunagi tahtsin kodus endale pluusi teha aga siis enam ei klappinud. Ja seekord tuli ka selline kombinatsioon – ei liha ega kala. :). Aga abikaasale meeldis. Eks armastust oli seal 200%. (Pulmakingiks saime isetehtud päevateki ja padjad. Sinna oli tehtud ka tooteinfoga sildike – 100% armastust. Armas, eks ole.) Aga pilt ise on siin:

Siis värvisin veel vahepeal seina. Ilus tumekollane sein. Ja tegin lõpuks ka kardinad meie koju. Kardinaid niisama on igav teha aga kui peale õmmelda pitsikesi ja paelakesi, siis on märksa toredam see ettevõtmine. Vöib-olla kunagi teen neist pildid kah. Ikkagi esimesed isetehtud kardinad. :).

Aga seniks kõike toredat ja ilusat suve!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.