LaanteLapse käsitöö

Jalad vol. 2 ehk maal Pahkluu Virgumine

Ikka ja jälle taban ma end tundmas igatsust pintslite ja värvide järgi. Ideid on küll. Piltegi salvestatud kausta jagu, millest oma versioon luua.

Nädalavahetuse suur kevad pani hinge hõiskama. Õhtul leidsid jalad tee kapini, kus peidus maalitarbed. Must ja valge on mu suured lemmikud. Sinna vahele jääb palju palju erinevaid toone, mida ise luua saab.

Õhtul valmis 70 X 50 mõõdus akrüülvärvides maal, pisikese puändina servas õilmitsemas vesiroos. Vesiroosi panin maalile salvrätitehnikas. Huvist, kuidas ta sinna sobib. Huvist põimida erinevaid tehnikaid. Mulle päris meeldib. Sümpaatne.

Sellel pildil näeb suurust. Mulle meeldib üldjuhul maalida suuri maale. Mida suurem, seda põnevam väljakutse. Kui oleks vaid nii suuri raame saada nagu tahaks.

Meeltes on mõlkumas paar seeriat. Nt. kolm maali, mis täiendavad üksteist. Naistekas. Magamistuppa. Teine mõte on seotud vannitoaga. Vannituppa peaks aga tegema väikesed maalid. Igaljuhul mõtteid on ja küllaga. Neid on mu peas alati palju. Iseasi, kas nad valmis küpsevad.

Vill ja pits

Vilditud karbike ristiemale.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.