Kylci nikerdamised.

Oi kui kaua pole siia juba midagi kirjutanud. Aga sel mitu pöhjust kah. Vahepeal sai opil käidud ja teiseks on mu enda arvutil mingi suur hammastega kala sees. Läheb parandusse. Nii et minu elu praegu internetitu 🙁 .
Aga miskit olen ikka teinud. Kuigi mitte midagi erilist. Lihtsalt praktilist nänni. Mönda asja ei saa praegu siia yles panna kah :).

1. heegeldasin endale koti ja mytsi. Koti öpetus pärit viimasest Käsitööst. Mytsi tegin sama mustriga, mis koti ylemine osa. Ega mu kott tegelikult päris näpuga järge pidades kah tehtud pole. riade arv erinev ja lilled ka teistmoodi peal. Kotil vooder ka veel sisse ömblemata, pole poodi jöudnud.

2. kudusin salli. Hästi lihtsa. Löngaks Novita Princess. Edasireal parempidi ja tagasireal pahempidi (tahtsin, et jääks rulli hoidma.). Narmad kudusin (iga narma jaoks 6 silma). Narmaste otsa panin sydame kujulised litrid, pisikesed ja tagasihoidlikud 🙂 . Ma ise jäin rahule ja ega muu polegi oluline 😀 .

3. ja ikka ja jälle sokke.

sokkide mustrid Suurest Sokiraamatust.

4. Ja kampsun minu pisikesele öepojale (ta nyyd 2 nädalane). Muster burda baby viimasest ajakirjast.

Ja yleeile käis mul jöuluvana tädritytre näol loveshower ja töi mulle yhe väikese . Maavillased, nyyd teen aastaringselt villaseid sokke smile_c0ti . Aga mulle meeldibki sokke kududa, mul on koguaeg mingi sokipaar pooleni. Koon näiteks kampsunit, aga vahepeal nikerdan jälle sokke. Ja sokiraamatust pean ju ometigi köik sokid proovima järgi teha…ega ma olen juba sihuke kriuksuga 😛 .
Jöuluehteid olen ka heegeldanud, aga neid on vaja tärgeldada jne. Nendest siis järgmine kord. Ja oma jöulukardinast ja kuuse alusest (mis ta nyyd ongi) linast unustasin pildid tegemata (ma pole ju praegu kodus).

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.