Kristabi kätetöö

Muidu juttu

Täna selline kahe püha vaheline aeg ja käsitöö juttu pole. Vähemalt mitte minu omast.

Pühad olid toredad, sai surnuaias käidud (jumaldan jõuluaegset surnuaeda õhtuhämaruses) ja palju aega koos veedetud oma armsate elavate lähedastega. Sai palju söödud ja palju magatud. Sai veidi sissepoole vaadatud. Kõik kokku oli väga hea.

Ja pühadeajal ilmus esimene number uuest ajalehest/ajakirjast “Oskari leht”

Paar pilti lehest 😉
Uudised meie jõuluõhtust


(Eestikeelne tõlge: Neljapäeva jõuluõhtu kulges kõigil ilusti. Ma loodan. Ma ka loodan, et sinul ka. Olge tublid. Ja meie uudiste poolt on kõik )

Jutuke “Toomini jõuluseiklus”


(Eestikeelne tõlge: Ükskord ammu, ammu, elas väike Toomin. Talle meeldis kinke saada. Kui ükskord ta ärkas, ta jooksis kuuse alla ja nägi, et kingitusi polnud, kuigi oli 24 – see on ju jõulud. Siis ta läks emme riidekappi, et ennast riidesse panna ja märkas, et jõuluvana oli kingikoti riidekappi unustanud. )

Muideks, see et leht katki on selle riidekapi pildi juures, ei ole mitte õnnetus, vaid teisel leheküljel tuli “Oskari lehega” kaasa (isejoonistatud) Yo-Gi-Oh kaart ;). Iga järgmise lehega pidi ühe kaardi juurde saama, nii et kollektsionäärid olge valvel – järgmine lehenumber pidi ilmuma juba aastavahetusel, kui ma Oskarile vanaema juurde järgi lähen 😉

Ja uskuge või mitte, Jõgevamaal oli lumi. Selle tõestuseks väike seeria kuidas Oskar külavaheteel oma uusi uiske proovis, mis jõuluvana talle toonud oli


Olid toredad jõulud!
Kena pühadevahelist aega kõigile!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.