Kristabi kätetöö

Kotitegu – käkitegu

Nagu eelmises postituses kirjutasin, olin minagi osaline eelmisel pühapäeval toimunud tartlaste kokkusaamisel, kus käis ka Eria – tuli suurte kaubakastidega ja tagasi vist viis ka natuke – kaste kohe palju vähem, aga suurema osa meie rahakoti sisust 😉

Mina ostsin ta käest (lisaks seebiteo ja päikeseprinfi materjalile) ka ühe kotitooriku ja 4 Pebeo markerpliiatsit (ehk siis kõik pliiatsid mis tal kaasas olid).
Eile asusin asja kallale. Joonistasin , lasin vastavalt juhendile vähemalt 12 tundi seista ja triikisin täna töölt tulles triikisin pahemalt poolt puuvillase rezhiimiga üle 5 minuti. Nüüd ei pidavat sellega enam mitte midagi juhtuma. Minu suureks üllatuseks ainult sädelevaks ja ei jäänud sellist värvi nagu potsikus paistis. Muidugi mulle meenus nagu läbi udu, et Eria seda mainis, aga noh, tagantjärele tarkus on ju täpisteadus.
Aga miks see kotitegu siis käkitegu on – aga selle pärast, et selline tegimine on ju imelihtne, vaid 5 min joonistamiseks ja pärast kuivamist 5 minutit triikimiseks.
Minu kotitegu oli muidugi käkitegu ka sellepärast, et ma lihtsalt natuke käkkisin – ma ei oska ju joonistada, ma pole varem selliseid markereid kasutanud ja mitu raksu tuli värv plärtsaki suure hunnikuna välja, mitte ühtlase jutina, millega hea joonistada oleks. Ja kõige lõpuks kukkus mul üks marker üldse plärtsaki värvi sisse ja ma olin sunnitud lilled ja mõned lehed seetõttu täisvärvima, kuigi algne plaan oli ainult piirjooni teha 😈
Aga harjutamine teeb ju meistriks. Kindlasti proovin veel midagi teha nende värvidega.

Kuid nüüd siis aeg pika jutu lõpetuseks oma kotti presenteerida.
Minu selle suvine vabaajakott

Nüüd pole muud kui vaba aeg ja suveilmad ära oodata!
(küll psühholoogidel oleks palju analüüsida ja teooriaid aretada, et miks küll minu enamus riidekapi sisust on musta värvi – jõudu neile, sest mina ise seda küll ei tea)

PS. Tegin omale täna märkmiku, kuhu panin esialgu kirja pooleli tööd ja ideed, millede jaoks, mul ka juba materjal koju toodud. Momendi seisuga 28 asja, neist 7 mis alustatud ja pooleli…. 😯 😯 😯
Ma ei tea, mis edasi – lõngaostmise isule mõjus see igatahes pärssivalt, hea seegi. Aga kas ma julgen sinna ka hakata kirja panema ideid, mis niisama pähe turgatavad ja mille jaoks ma selle märkmiku algselt plaanisin??? Vist mitte, muidu tekib moraalne õigustus veel omale mingit materjali koju juurde osta….

Olen laisk ja lohakas nagu Liisu Ohakas 🙁

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.