Koffikann teeb ise…

Täna sain sellise huvitava kommentaari, et vasta viiele küsimusele…. No mis siis muud kui mängime kaasa!! 😀

5 küsimist
küsib:

Reeglid: Mängija vastab viiele küsimusele ja pärast seda saadab mängu edasi viiele-kuuele inimesele. Seejärel teavitab neid sellest nende blogide kommentaariumis. Lisaks annab pärast vastamist teada sellele, kes tema mängu tõmbas.Tõlge maakeelde Oravakeselt.

1. Mida sa tegid kümne aasta eest?
Samal ajal kümme aastat tagasi, olid päris väsitavad ajad, Kuna olin just saanud emaks! Poja oli siis alla 1 kuu vana. Täpselt päevapealt ei mäletagi, mis toimus aga ta karjus pidevalt, kuna kõhus olid gaasid. Ja sel ajal käisime pidevalt väljas jalutamas ka. Siin pilt umbes sellest ajast. Kuna siis digikaamerat polnud ja kuupäev on pildi taga segane, ei saa aru kas on juuni või juuli 1998.

2. Viis asja “Vaja teha” nimekirjast?
No mis kohe meelde tuleb on:
Helistada emale. Teha söök valmis. Õmmelda valmis oma teksaprojekti asjad. Koristada enne puhkust. Teha valmis oma fotoraamat Jäähotellist.

3. Lemmiksnäkid?
Üldiselt meeldivad igasugused magusad koogid. Pruunid vahvlid. Sidrunitäidisega muffinsid. Lehttaigna vanilje täidisega saiakesed.

4. Mida sa teeksid, kui oleksid miljonär?
Tegelikult ei teagi. Aga hakkaksin poolekohaga tööl käima.

5. Kohad, kus oled elanud?
Pärnumaal Kablis on minu lapsepõlve kodu. Tallinnas Laagris Vesiroosi tänaval. Tallinnas Lilleküla ühikas. Ja praegu Rootsis Motalas.

nüüd vaja edasi põrgatada palli:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.