kellyys

Tere taas!!

Teate, suvi on tõesti käes. Kujutage ette kuuma päikeselist suveilma, jahutavat vett ujumiseks, sinetavaid rukkilille põlde, natuke grill-liha, mõnusat jäätist limpsimiseks, punaseid maasikaid maiustamiseks ja rammestavat sauna lõpetuseks. Lisaks kuulus selle romanssi juurde lehmalõhn ja loomade soojad pilgud.
Aaa ja ära ei tasu unustada toredat seltskonda, kellega seda kõike koos nautida! Kas ei kõla nagu suvi?? See tekitab sellise õnnetunde, tunde et elad!!
Tõesti, ma armastan suve.

Kahju ainult, et üks kallis inimene on veidike võõraks jäänud. Ei teagi, kas selles olen süüdi mina, või tema, või me mõlemad. Aga kallid isetegijad, taas pean tõdema, et kui miski on hingel, tuleb sellest rääkida. Aga mul on nii raske rääkida kallile inimesele, et tema sõnad mulle suurt hingepiina valmistasid, selle asemel hoian temast kõrvale ja võib olla kaotan seeläbi oma kalli sõbranna täiesti.
Tahan öelda seda, et kalleid inimesi ei ole meie ümber just palju ja neid tuleb väga hoida, siis on meie üürike eestimaa suvi veelgi erilisem kui saame seda nautida oma armsate inimestega.

Enne kui lõpetan oma lühikese sissekande, näitan paari ehet, mille tegin arvestades selle hooaja moevärvi- türkiis-sinist.
Foto NAGI's: DSCN2351

Selle ehte tegin “Ehtekonkursi” jaoks aga jäin lisamisega hiljaks 🙁
Foto NAGI's: DSCN2473

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.