kellyys

Tere, tere!

Täiesti uskumatu, et juunikuu on läbi. Läbi on meeletuid hingevärinaid tekitanud lõputöö kaitsmine, läbi on palavalt armastatud kool. Jah tõesti, palavalt armastatud ja eelkõige kallite kursusekaaslaste ja toredate õppejõudude pärast. Uskumatu, et ma ei peagi mõtlema ühegi essee, projekti, uurimuse, lõputöö kirjutamise jne peale 😯
Tegelikult on hinges ka kergendus, tõeline kergendus ja suur soov jätkata järgmises astmes. Tõesti on nii, et süües kasvab isu.
Aga isetegija on siiski käsitöö blogide kodu ja räägin käsitöö juttu. Minu tohutu entusiasmiga loodetud vaba aega käsitööle pühendada, võin praegu meenutada kerge muigega huulil. Ma lihtsalt OLIN. Ei teinud muud kui hädavajalikku ja see oli ka hädavajaliku hädavajalik tegemine. Lihtsamas keeles võiks see tähendada seda, et minu kodu minu mõistes korratu, aiamaa (see õnnelikum) on küll kurjast umbrohust puhas aga mitte selline nagu MINU ideaalis olema peaks. Ja minu hobi käsitöö (see kõige õnnetum), on väga viletsas seisus.
Aga . . . midagi ma siiski tegin. Sest ma armastan seda ju väga, väga ja ei tee käsitööd sellepärast, et iga kuu siin bloginduses linnukest kirja saada. Näitan järjest mida nipet-näpet olen teinud. Lähtudes eelkõige enda vajadustest ja soovidest.
Kinga eri – see võiks iseloomustada minu tänast sissekannest.
Ostsin endale lõpetamiseks lihtsad (ja odavad) baleriinad. Minu pikka kasvu arvestades ja komplekse mitte unustades, ei ole kontsaking lihtsalt mõeldav 🙁 Kahjuks juhtus nii, et kingad pidasid lõpupäeva vastu aga järgmisel õhtul ööklubis (üle pika,pika aja) tantsides, nende jõud rauges ja kingad minetasid oma algselt särava välimuse.
Foto NAGI's: juuli 2011 134
Foto NAGI's: juuli 2011 135
Nagu näha, kadusid nn “kaunistused” minu kingakestelt. Sellistega enam toauksest välja ei astu aga ära vista ka ei raatsi. Meenus, et talvel olin ära visanud ühed talvesaapad, millelt “igaks juhuks” kaunistused säärtelt ära lõikasin. Karpides kolistades leidsin need üles.
Foto NAGI's: juuli 2011 137
Lihtsalt ja lühidalt öeldes õmblesin need peale ja kuna baleriinad tundusid liiga “lahjad” nendega, lisasin musta paela. Tulemus sai selline:
Foto NAGI's: juuli 2011 139
Foto NAGI's: juuli 2011 141

Paela lisamine ajas kihu peale ka tavalistele varbavahedele, midagi kobedamat lisada.
Foto NAGI's: juuli 2011 138
Ja baleriinadest ülejäänud kivikesed muutsid lihtsa lipsu veidi mõnusamaks.
Foto NAGI's: juuli 2011 147
Selline kinga tuunimine muutis minu laisklemist täis päevad veidi tegusamaks.

Ja veel . . . tahtsin head maasikahooaega kõigile maasikasõpradele soovida!!
Foto NAGI's: juuli 2011 144

Olge mõnusad!!!! oheart

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.