Kelly käsitööd

12 rahvuslikku kuud, parasjagu peamurdmist ja kord käekotis…

Selle projekti järgmise töö väljamõtlemisel ja teostamisel on olnud parasjagu muret. Mõtteid on olnud päris mitu, aga seda õiget fiilingut ei tulnud peale. Proovisin kududa ja õmmelda, isegi joonistada üritasin.

Tükk aega tagasi kaotasin ära oma mobiilikoti ning korraga oli idee olemas – teen kotikese mobiilile. Paar päeva nuputamist ja oma elukorralduse põhjalikku analüüsi sain aga aru – mobiilikott kadus ära seetõttu, et kasutan telefoni päevas oma kümme korda ning alati on ju kiire. Telefon ilma kotita ei pea aga kaua ilus 🙁 Kogu selle juurdlemise pluss oli see, et leidsin peasüüdlase – suure võtmekimbu, mis mind kotis kõlisedes ja telefoni rikkudes palju enam häiris kui telefonikotikese puudumine. Ega midagi, otsisin tükikese vana head Jutet ning sündis järjekordne kott. Seekord siis veel mitte mobiilile, aga võtmed on küll kindlas kohas:

UusKottVotmetele

Tikkimine ei ole minu meelistegevus, ometi tahtsin ära kasutada alul kinnaste kudumise soovis leitud rahvusliku mustri ning uudse tehnika (minu jaoks). Võtmekott tundub praktiline ja hea mõte, kuna võtmeid kasutan ju vaid korra hommikul ja õhtul.

Enne rippus võtmepusa küljes mõnus tilbendavate jalgadega lammas, mille tükk aega tagasi heegeldasin, aga eksponeerimiseks liialt “väikeseks asjaks” pidasin. Nüüd on võtmetega seonduv kõik ühes postituses koos.

Lambake

Kena õhtut ning hoidke tervist!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.