.:KaYeLy käsitööpesa:.

Lugedes siin kõikide blogidest kellele teatepulkasid edasi anti ja salamisi lootes, et ka minuni see jõuab siis sain teatepulga , kuigi jah, koheselt ei märganudgi, et olin saanud ja selleks ka läks paar päeva aega kui vastama asusin. Tänan

Reeglid: Mängija vastab viiele küsimusele ja pärast seda saadab mängu edasi viiele-kuuele inimesele. Seejärel teavitab neid sellest nende blogide kommentaariumis. Lisaks annab pärast vastamist teada sellele, kes tema mängu tõmbas.

1.Mida sa tegid kümne aasta eest?
Paide Kutsekeskkoolis lõppes laomajanduse esimene kursus ja algas suvevaheaeg. Samal aastal kolisime perega ka pärnumaalt harjumaale. Kindlasti sai tehtud ka jaanituld kui võtta enam-vähem päevapealt seda aastat.

2. Viis asja “Vaja teha” nimekirjast?
* kindlasti puhata kuna hakkas puhkus
* poisi toas vaja remondiga alustada
* käsitööd rohkem teha
* täna õhtul jaanituld vaatama minema
* koristada võiks ka 🙂

3. Lemmik(s)näksid?
kunagi ei ütle ära shokolaadist ja jäätisest,
pähklid ja puuviljad meeldivad ka

4. Mida sa teeksid, kui oleksid miljonär?
Kui kunagi saan miljonäriks eks siis kirjutan siia uuesti mis teen, kuna eriti fantaseerida ei oska siis eks aeg näitab. Reisile läheks kindlasti.

5. Kohad, kus oled elanud?
sündisin harjumaal (Padise), 9.aastane olin kui kolisime pärnumaale (Koonga, 8 a.elasime seal), tulime jälle tagasi harjumaale (Padise, siin olnud juba 10 a.), vahepeal õpingute ajal elasin ka Paides (4 a.)

Ja teatepulka ei teagi kellele edasi anda, lugedes teie blogisi on näha et kõik on juba vastanud ja eks siis jätan selle töö tegemata aga, kui veel keegi on kes pole kirjutanud siis nendele annangi teatepulga omaltpoolt, nimesi nimetamata.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.