kaunis kodune käsitöö

PÄÄSTEV VIHM

Lõpuks on vihmajumalad meile taevaluugid avanud. muidu jookse iga päev kastekannuga mööda aeda.

vaatasin siin teiste ilusate aedade pilte ja tegin oma aia omapärasematest kohtadest fotosüüdistused. maja on mul selline väike ja pisut räsitud moega aga aed täitsa lahe.

aia kõige muutuvam ja kõige vaadatum peenar on see, mis asub köögi akna all. üleeelmisel aastal paigaldasin sinna ka purskaevu, mis aegajalt töötab ja kogu see kivikollektsioon on Norrast toodud. alati, kui sealt tulen, siis poetan Põhjamere äärseid kaunitare autosse. õnneks on perepea harjunud sellega, et tema pere naisliikmed on kivi ja teokarbi usku.

selle aasta ehitis on väike tiigike, mille tegin ahjupotist. tiigi soov kummitas juba pikemat aega aga ei leidnud sobivat nõud ega kohta.
taaskord tõdesin, kui tuleb õige aeg leiad ka õiged lahendused.

vana pada rändab aias ringi. seekord kasvavad seal miskid
kummalised jänesekapsad.

ühes korralikus aias peavad peale vareste ja naabrikõutside ka püsielanikud olema.

lepakad on ise kividest värvitud. varestel meeldib neid laiali tassida ja aegajalt satuvad nad muruniiduki tera vahele.

konn on ammune elanik. kunagi oli selline made in Poola savisegukonn, mis seest tühi. nüüdseks on tema väline kest purunenud ja ta hing sai valatud tsementi. aegajalt tekib tal peakaotus, kuid minu osavad käed ühendavad erinevate ainetega keha ja pea taas kokku.

selle kevade linnuke on kivilind, mis tehtud ämmamamma juurest Ikla kandist tassitud kividest. tema valvab oma pesa.

aga mulle tundub, et mu aed ei saa kunagi valmis. sada mõtet tahab teostamist. hetkel teen Heade Mõtete Platsi. Loodan, et saan selle varsti valmis.

black_cat

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.