katza katsetused

Kas teile ka tundub, et see selle aasta viimane kuu jõudis jube kiiresti pärale ja juba ta ongi kohe poole peal kah. No mina küll ei tea, kuidas ma kõikide oma plaanidega hakkama kavatsen saada. Võibolla pean ikka mõne kingituse poest ostma. Oi kuidas ei tahaks:)
Uusi pilte ei saa näidata, sest ka seintel pidid silmad ja kõrvad olema, rääkimata siis isetegijast. Aga näitan suviseid tegemisi, mille vanu pilte sirvides üles leidsin.
Kõigepealt siis sall, mille heegeldasin oma emale suveks – see selline iluvidin sobib nii kaela, kui puusale.

Nagu paljud isetegijad tegin minagi endale suveks pluusikese. Kõigepealt siis üks selline, mis on lihtsalt ilma lõiketa ja siis teine, mis juba skeemi järgi tehtud.


Viimastest tegemistest saan näidata ka ühte eelmisel aastal alustatud ja nüüd lõpetatud salli, mis novembris endale ka omaniku leidis. See oli selles ammu lõpetamata asjade projketist.

Ja muidugi ei saanud ka mina ei üle ega ümber saalomoni sõlmest ja siin siis sall, mille tegin endale ja nuud olen juba lootusetult teise ära kandnud. See aga ei tähenda, et ta kulunud oleks, aga mohäär läheb kandes ja pestes teistsuguseks kui oli algul ja seetõttu ei ole tema väljanägemine enam täpselt samasugune nagu pildi peal.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.