katsi käsitööd

tulin eile töölt, haarasin postkastist lehed ja mida ma näen! PAKITEADE! siis ei jäänud muud midagi üle kui postkontorisse pakile järele. süda värises sees, kui pakki avasin. IKKAKAGI MINU ESIMESE VAHETUSPROJKETI VASTUS! paki seest tulid välja sellised imearmsad sokid.

suured tänud tegijale, ainult ei oska veel tegijat nimetada. aga küll see viga ka parandatud saab.
kahjuks ei saanud juba eile pilte üles panna ning tegijat tänada, sest postkontorist sõitsime perega tartusse kolama. mul oli veel jäänud lianni lõngapoes viimane osa kinkekaardist laiaks lüüa. kui tunni aja pärast poest välja tulin, siis abikaasa istus tülpinud näoga pingil ja tegi mürgiseid märkusi (lapsed ka nautisid lõngu, mees üksi väljas). aga saak sai siis selline:

helesinisest katiast on vanemal tütrel juba suvest kotike pooleli – rakveres seda lõnga ei müüda. sinisekirjust tahaks teksade juurde mingi kotikese teha segatehnikas. ja valge – sellest peaks tulema nooremale tütrele kapuutsiga kampsun (kui kapuutsi kududa oskan?! ja 9 kerast välja tuleb). igal juhul see valge on 100% meriinovill, üsna tugeva keeruga nagu imepehme nöör. müüja soovitas, et uus lõng (ilusaid pastelseid värvitoone oli veel), jääb üle loota, et vajadusel saab juurde hankida.
ja ega minagi pole pääsenud isetegijate selle sügise poolkohustuslikust heegeldusest. kuna pontšost jäi üle terve tokk , siis hakkasin kolmapäeva õhtul pusima ning tulemus oli ootuspärane – käisin juba poest lõnga juurde toomas. teeks õige ühe suurema õlasalli. ega´s tali taeva jää!

abiks oli tõlgitud õpetus, P6rguKiz´i leitud ning Mari Marikese

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.