Katjuša tegemised=)

😀 tere=) Tänases postituses ma näitan teile milline oli meie kööktuba enne ja peale remonti(piltiderohke postitus:) Alustan sellest, et meil on kolmetoaline korter ja kuna meile meeldib avarus, otsustasime, et kööki tuleb ühendada toaga, et oleks rohkem ruumi. Siin on kaks pilti sellest, millised need ruumid olid enne remonti, sein on juba lõigatud, aga rohkem pole midagi tehtud. Seina mahavõtmiseks saime Eesti Projektist projekti ja tublid ja töökad poisid tulid ja lõikasid seina (seda peavad tegema ainult spetsialistid, kel on vastav luba olemas, iseseisvalt seda teha ei tohi). Vaade kööki ja vaade tuppa Kuna rahaga laiatada ei olnud meil võimalik ja remonti oli vaja teha, siis otsustasime, et teeme kõike ise (mõned sõbrad tulid vahel appi) ja samuti ei osta uut köögimööblit vaid renoveerime vana. Renoveerimine kestis suht kaua, sest kappide uksed tuli mõlemalt poolt värvida ja riiulitega sama asi ja kuivamisajaks oli 12 tundi 😯 Köögi ja toaseinu vabastasime vanast tapeedist (kole palju kihti oli ja ei tahtnud seinast üldse ära tulla) ja panime seinaksi, mida värvisime köögis- roosaks ja toast roosaks ja lillaks. Toa lakke panime laeplaate ja köögilaeks kasutasime seinaplaate (nad olid nii nunnud, et otsustasime neid laena kasutada 😀 ) Köögipõrand on plaaditud ja toas on tammeparkett. Meie oleme sellised inimesed, kellel töökäigus tulevad pidevalt uued ideed juurde ja nõnda me otsustasime, et köögimööbli töötasapind võiks ka plaaditud olla, selleks me ostsime mosaiikplaadid, aga pärast meil tuli järjekordne mõte, et tasapinnaks võib ju põrandaplaate kasutada=) Nõnda jäid mosaiikplaadid seisma (hetkel on käsil WC remont ja need mosaiikplaadid leidsid oma koha).
Mööbli renoveerimisest veel- said ostetud uued käepidemed, alumised kapiosad (need lahtised riiulid) lõikasime lühemaks, valamu kappi pidime kokkupanema kahest erinevast kapist, et nõudepesumasinat sinna ära paigutada ja see kööginurk nägi välja nii
See aknake seinas on minu mehe eriline uhkus=)Seda ta tahtis kindlasti sinna teha, et paigutada sinna riiuli lillega ja valgustit . Seinanišš riiulitega akna kõrval on endise köögiukse kohal=) Selle ehitamiseks sai kipsplaati kasutatud. Nüüd te võite küsida- miks sein on rohelise tapeediga, see ju peaks roosa olema!?!? Vastus- sest saime vahepeal nii ilusa ja rohelise tapeeti (kangastapeet) ja otsustasime seda toa seintele panna ja samuti ühele köögiseinale (plaanis on: roosad/kirsidega köögiseinad teise värviga ära värvida).
Tulemuseks on selline köök – Kirsid on minu poolt joonistatud..sest meil on köögikell ka kirsidega ja üks päev mul hakkas igav ja hakkasin siis seintele kirsse smile_pintor Praeguseks lõpetan, kui teil peaksid küsimused tekkima, oleme nõus neile ka vastust andma=)

P.S. Eile mees vaatas mu postitust ja küsis imestunult- miks sa ei pandnud lambituled põlema? :m8hh: Ei tulnud selle peale 🙄 siis mees võttis fotoka kätte ja tegi uue pilti lambist Vana pilt läheb kustutamisele=)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.