Katjuša tegemised=)

😀 Tere!!!
Täna tuleb vist veidi pikk postitus=)Hoiatan igaks juhuks ette icj7 Ellmises postituses ma vingusin, et piparkoogitaigen oli jube ja majake ei tulnud välja, suured tänud lohutuste eest. Tahan eriliselt tänada Savitaksi, kes viitsis jagada taigna retsepti (kirjutas mulle täpselt kui palju ja mida tuleb võtta jne jne, suht pikk kiri oli) ja mis oli kõige üllatavam, ta viitsis tulla mu maja lähedale /koos meganunnude taksidega/ ja ANDA mulle taigna prooviks. Täitsa niisama anda, et ma saaksin aimu, milline see taigen tuleb. Inimkond pole hukkas!!Kui ulatatakse abikäe võhivõõrale inimesele, see on ju IMETORE! Jõudsin koju ja mõtlesin, et täna (05.12) ei hakka proovima, aga kiusatus oli suur ja nõnda tegime tütrega piparkooke 😀 Juttu oli peopesa suurusest tükist, aga peopesad olid vist suure mehe omad, sest sellest suurest tükkist ma sain 2 pannitäit megamaitsvaid piparkooke smile_aplaus smile_flirty Tütrekesele meeldib nendega mängida, nad on ju erineva kujuga ja nõnda ta istub ja korraldab lausa nukuteatri nendega=) Piparkoogid olid sellised Õhtul hilja tegin kingituseks (õdedele) selliseid asjakesi (tassid tulevad teised)
ja saab veidi lähemalt vaadata. Need asjakesed meeldisid mulle nii väga, et otsustasin omale sellist kraed teha ja kaelas
Sellised isetegemised siis praeguseks. Nüüd lähen lõppude lõpuks koristama lastetoas (seal on järjekordne hullumaja), tütreke tõi mulle hommikul aknakardina voodisse, tiris selle kardinapuust alla…Mnjah=)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.