KASSIKANGAS

Kuna ma olen siin alles nii uus olija, oli mulle suureks üllatuseks, et ka mulle oli tunud mäng ‘5 küsimust’. Tänan chimarat, kes mulle selle kutse saatis.
Reeglid: Mängija vastab viiele küsimusele ja pärast seda saadab mängu edasi viiele-kuuele inimesele. Seejärel teavitab neid sellest nende blogide kommentaariumis. Lisaks annab pärast vastamist teada sellele, kes tema mängu tõmbas.

1. Mida tegid 10 a eest
Kolisin oma praegusesse elukohta (ehk kolm maja edasi), aga üldiselt oli see väga halb aasta, väga palju kurbi sündmusi.

2. 5 asja “Vaja teha”:
Nagu peaaegu kõikidel- vaja koristada
– minna ERMi arhiivi materjale lugema
– aiamaa ära rohida
– kõik pooleliolevad asjad ära lõpetada
– tööl on ka vist ikka vaja käija

3. Lemmiknäksid
pähklid (ainult mitte arahhis), juust, melon. No ja sõltuvalt olukorrast ja olemasolevatest ressurssidest ka Raffaello kommid.

4. Mida teeksid, kui oled miljonär?
Järgi mõeldes tuli välja, et miljoneid peaks ikka vähemalt 10 olema, siis laseks ehitada oma maja ja just sellise nagu meeldib. Rändaks pere ja sõpradega ringi mööda maailma. Ja lõpuks oleks kodus ja teeks seda tööd, mida kõige rohkem tahaks teha – lilli kasvatada.

5. Kohad, kus oled elanud?
Tabivere, Voldi, Siniküla, Palometsa, Puiga, Tsooru, Pilistvere, Tartu, Jõgeva alevik, Jõgeva alevik. Njah, nimekiri pikk ja kirju nagu mõnel beduiini suguharul.

Edasi anda ei ole vist enam kellelegi, juhul kui on veel keegi, siis on ta mängu oodatud.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.