KASSIKANGAS

Vahepeal on päris mitu asja lõppviimistluse saanud ja nüüd saavad jäädvustatud igavikku 😀

Kudusin endale toaskäimise sokid (tähelepanelik vaatleja märkab, et ‘varruka’ sinine lõng on pisut enne õiget aega otsa saanud).
Sama soojaga edasi lastes sai mees endale töösokid. Kootud eraldi pealne ja kand-tald-varvas, saab vajadusel uuendada, ning tallaosa tegin palju paksema kui pealise, hoiab külma paremini eemal. Kaheksakand on meil peremärgiks kujunenud, nii ma ta sinna kudusin (tegelikult ikka selle pärast ka, et nii igav ei oleks suurt sokki kududa swi6 )

See on siis minu esimene suurteos teemast ‘heidega kudumine+viltimine’. Kootud Jõgeva üleminekuga heidest (kulus üks tokk + natuke veel) ja kunagi ammu ostetud hallist jämedamast lõngast (kulus kolm enda keritud kera 🙂 ). Igatahes kaal on asjal täpselt 1 kg. Enne pesumasinasse minekut oli põlvini, pesus tõmbus päris tugevasti kokku. Allääre muster tumepruun heie+hall lõng ja neljakordne punane sünteetiline lõng. Kudusin poolvitsad ja ikka kaheksakanda, kuna õde tahtis rahvusliku mõjuga asja.
See kaeluse osa on juba kolmas variant ja ikka ta mulle väga ei meeldi. Esmalt kudusin sooniku, siis lihtsalt ripsi, nüüd heegeldasin … 😕 . On veel plaan panna punast kaaruspaela kaelusesse lipsuks 🙄 . No igatahes on veel mõned päevad aega mõelda. Värvid ei tulnud päris õiged, sest valgust vähe ja modell sibeles.
ja valmis on ka minu viimased inglid (need on ka ainukesed, kes mul veel alles on, kõik on tulnud ära kinkida). Seekord on tegu omaloominguga, põhimõte on kõigil üks, aga aksessuaarid, ehk elu põhilised pisiasjad on erinevad. Mulle endale sümpatiseerib sinisilmne noorhaldjas hevisoenguga (nii mulle poiss ütles ja ma nõustun temaga) . smile_1274

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.