Käsitöö – muusika hingele

Kuhu kevad jääb???

Linnud juba laulavad nii kevadiselt ja päevad on nii pikad, hommikud valged ja esimesed tomatitaimed oma ninad mullast välja pistnud, aga kraadid õues näitavad kõike muud kui kevadet.
Et talv ei taha alla anda ja valitseb edasi, ega mul siis muud üle jäänud, kui kududa uued soojad sõrmikud. Kui nägin Anelly blogis ilusaid lehekindaid, siis kohe teadsin, millised kindad mulle kõige rohkem sobivad. Aitäh Anelly!
Väiksed edevad pärlid õmblesin kaunistuseks – ikkagi märts juba :), päike särab soojalt, aga ilma kinnasteta kuidagi vilu. Paar nädalat on need kindad juba tublilt oma kohust täitnud. Loodan, et saan need varsti kappi panna uut talve ootama.

Foto NAGI's: kindad

Märtsikuu on aastaprojekti meisterdamises pärlikuu.

Pärliteema pole üldiselt minu jaoks. Liiga peen töö. Aga sain tehtud. Võtsin abiks tütrekese uue pärliraamatu – Wire Jewerly Masterclass – ja hakkasin traati väänama ja pärle sinna sobitama. Tegin endale prossi. Arenemisruumi on mul maa ja ilm, aga ise kannan seda ja olen rahul. Võib olla võtan mingil ajal veel traadi ja pärlid kätte vahelduseks villale ja lõngale.

Foto NAGI's: pärlitöö

Palju päikest Teie kõikide päevadesse! sunny i87y

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.