Käsitöised tegemised

[FONT=Arial]Taaskasutus, vol 2
Kui jutt juba taaskasutusele läks, siis siin veel üks idee. Õigupoolest küll ühe tehnika edasiarendus – pabermassist ruumiliste esemete tegemise käigus hakkasin katsetama, kuidas oluliselt lühema ajaga saavutada sama lahedat tulemust. Üsna kiirelt läheb ja päris toreda tulemuse saab, kui plastikust pakendeid-purke üle kleepida erinevate käsitööpaberitega – üks minu lemmikuid on banaanipaber, mis plastikule kleepides mõjub nagu ”paberportselan” – st õhuke, kerge, paistab pisut läbi, kuid samas toredalt kiuline ja asi ise on üsna tugev ja kukkumiskindel.
Plliiatsitops sündis ühest väga konkreetsest vajadusest. Nimelt tundus, et majapidamises oleks nagu küll piisavalt pastakaid ja harilikke, aga just siis kui on tarvis kiirelt midagi üles tähendada, on kõik kirjutusvahendid nagu õhku haihtunud või varjunud müstilisel moel kuhugi sahtlinurkadesse.
Pliiatsitopsi tegemiseks kasutasin tühja 1 liitrist Santa Maria plastpurki. Eemaldasin sildi, lõikasin sobiva kõrgusega topsi, kleepisin üle banaanipaberiga ja vanutasin ülemise serva tumedaks. Igal juhul on pliiatsimüsteerium lahendatud ja nüüd on neid alati piisavalt palju käeulatuses, kuvari kõrval 🙂 [/FONT]

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.