Kaiti käsitöö

Siin on minu kolmanda pääsusaba rätiku pilt…. Pildilt on näha veel, et rätik on niiske ja aluse peal on sellest märjad jäljed.

Esimese pääsusaba omanikuks sai mu kallis sõbranna Tiina. Kinkisin talle selle sünnipäevaks. Esimene oli kollast värvi. Kahjuks pole mul sellest pilti.
Teise pääsusaba lugu on selline, et tahtsin teha suurema räti, seepärast lisasin 5 korda budding lace 1 mustrit. Kuid kui viimase mustrimotiivini, mis on räti ääre välimiseks osaks, siis tuli natukene lõngast puudu ja kui poodi uut rulli läksin ostma, siis selgus, et see oli otsas. Eks võtan teinekord selle peaaegu valmis pääsusaba kaasa ja otsin mingi võimalikult sarnase lõnga, millega seegi rätt ära lõpetada.
Pildil olev pääsusaba on kolmas. Seda ma ei julgenud suuremaks teha, sest ka see lõng oli poes otsas. Seega jäin sama suuruse juurde, mis oli mustril.
Praegu on käsil ka neljas pääsusaba. Seekord teen selle samast täisvillasest hallikast lõngast, millest on ka heegeldatud suur rätik, mille pildi leiab mu esimestest postitustest.
Vahepeal on muidugi valminud hulgi teisigi asju, kuid nendest juba mõne aja pärast 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.