kaisa käsitöö

Minu väikesed tüdrukud lähevad 17 august esimest korda lasteaeda. Meel on kurb ja süda raske aga püüan endale sisendada, et neil saab seal teiste laste seas palju lõbusam olema. Ma ei usu, et neil minuga igav on olnud, käime koos isegi vihmaga porilombis mängimas(ega mina ei saa ju ometi jätta hüppamata porilompi-plärtsti), käime kolmekesi kalal, käime marjul, käime metsas ja mäe otsas, päästame sitikaid, vihmausse, tigusid, nälkjaid teepealt ja viime nad ”oma koju” heina sisse või puu otsa. Korjame pea iga päev palju lilli tuppa, kuulame metsas linnulaulu ja käime kontrollimas kas kägu on oma kodus kägumetsas(nii me seda metsatukka kutsume, sest seal on pidevalt kägu kukkumas). Käime kolmekesi bussiga linnas poes, teeme kolmekesi süüa, veeretame endid kolmekesi heinamaal. (nüüd tuli lausa nutt kurku 🙁 ) Oleme õppinud selgeks Elisega kõik värvid ja tähed, joonistame palju issisid ja maju. Heidi oskab juba nii ilusti rääkida lühikesi lauseid ja suudab keerulisi sõnu õigesti välja õelda. Isegi potil käimise olema paari viimase nädalaga ilusti selgeks saanud (muidugi vahest läheb ka nihu aga mis siis, ise ma unustasin poti alla korrusele).
Meile meeldib õhtuti mürada ja tagaajamist mängida. Tuttu lähme rahuga ja ilma jonnita. Kõik need lollused mis nad on teinud ja teevad veel tunduvad praegu nii tühised..

Aga ega ma siia ainult pisardama tulnud, sain valmis väiksemale tüdrukule lasteaeda minekuks seljakoti. Kott on kahest erinevast kangast. Ma olen pikemat aega ennast kogunud, et üks seljakott valmis teha aga pole julgenud proovida, sest see tundus nii keeruline. Pusasin ja pusasin-valmis ta sain ja lõppkokkuvõttes oli asi poole lihtsam kui arvasin. Teise teen ka mõni päev..

Kotiomanik Heidi

Kotil on väljas tasku ja klapp käib nööbiga, punasega seepärast, et pisike ikka nööbi üles leiaks. (tegelikult tahtsin krõpsuga teha aga poest ei olnud parasjagu saada ja tahtsin koti kangesti ära lõpetada.

Ja kott seest. Sees on üks tasku ja viis kohta pliiatsite jaoks.

Kena suvejätku kõigile!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.