Kaire Lapitööd

Kuna mina elan oma perega vaid kahes pisikeses toas, siis mul päris oma käsitöökohta nagu polegi. Aga kuna ma liitusin selle projektiga, siis ei saa ju ka alt ära hüpata. Ja ennekõike liitusin ju ennekõike selleks, et rohkem ruumi juurde saada ning muidugi korras kangad on ka silmale ilus vaadata. Siinkohal tuleb öelda, et põhitööks oli SORTEERIMINE.
Seega võtsin ette kapi põhjas asuva segasummasuvila

ja siin on korrastatud tulemus.

Pühapäeval võtsin ette kokku kogutud ajakirjade kastid. Lappasin läbi sadu ajakirju “NõukogudeNaine”, “EestiNaine”, “Pere&Kodu”, “Maakodu”, “TarguTalita”, vist oli veel mõni…

Võtsin vahelt välja mustri- ja lõikelehed. Rebisin sealt välja käsitöö leheküljed. Poeg lõikas rebitud küljed siledaks ja nii nad kausta vahele saidki. Lisaks paigutasin kausta ka kõik muud õpetused. Näiteks olen paberile kopeerinud ja välja printinud veetava projekti õpetused.

Spetsiaalselt selle projekti jaoks sai ostetud väike plastmassist korv niitide jaoks, ja ka need on nüüd korras.

Kunagi X? aastat tagasi oli Valgamaal väike õmblusvabrik. Sain sealt mõned rullid kangaste äralõigatud ääri. Need on umbes 5-10cm laiad ja 4,5-5m pikad, niiet õmblemist jagub aastateks.

Ja omal on ka palju valmis lõigatud kangaid- ikka 5cm laiad, spetsiaalselt “palkmaja”-tehnika jaoks mõeldud. Ja nüüd on ka need kenasti sorteeritud ja kasti ära paigutatud.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.