Janique

Tere oktobrit!
Pole ma küll nii tuhm arvutiasjanduses üldiselt, kuid blogi seadistamine ajab hirmu nahka. Punni kuidas punnid, ei ilmu blogi taustale üh te gi pilti. kaks tundi juba möödunud, ja knihv oli muidugi väga lihtne ja prast selle leidmist jääb üle ainult omaenda kanapimedust imestella.

Aga möödaläinud suvest panen üles ka paar õmblustöömeenutust, mis siin küll esinesid, kuid nüüd on nad nähtavad modellide poolt esitletuina.
Esiteks märtsis valminud printsessikleit tütrele kolmandaks sünnipäevaks, mille ta oktoobri algul esimest korda ISE SOOVIS SELGA PANNA!. Tähtsa hetke üritasin ka jäädvustada, mine tea, kas enam muidu saabki seda teha. Lõbus oli ka naabritel, sest hoovi täitis noore daami valjuhäälne ja paarkümmend minutit kestev laulukontsert.

Ja siis veel eestiaegse hõnguga suvekleidid, 12st pildist ühel mahtusid “õed Tihedad” ka kaadrisse 🙂

Kindel plaan preilid madrusekleitidega varustada jäigi teostamata. Kanga- ja lõnga- ning ideedekuhi on suvega muidugi määratult kasvanud, ainult see va vaba aja hulk kipub, vastupidiselt, vähenema. Vahel tahaks kohe väga-väga olla suurte laste ema. kuid samas ka ülalpeetav koduperenaine….. 😛

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.