Ise teha kõige parem!

Tervitus üle hulga aja! Kui kuupäevasid vaadata, siis viimane postitus on täpselt kuu aega tagasi. Aga vahepeal on palju tegemisi olnud ja seetõttu pole saanud ka blogile väga pühenduda. Nüüd siis lihtsalt võtsin aja, et ka oma tegemistest veits lobiseda.
Panen need mõne punktina kirja:
1. Suss-sokid said lõpuks ka sünnipäevalapsele üle antud ja meeldisid väga. Need on nüüd igapäevases kasutuses. Minul ainult hea meel 🙂

2. Pentagonid 😀 – Bolero sai lõpuks valmis ja kuna nüüd on sünnipäevalapsele ära kingitud, siis võin ka pildid üles panna. Kingiga oldi väga rahul!

Vogue’i õpetuse järgi sai minul see liiga suur ning 11 pentagoni asemel tegin vaid 10tk. Ehk üks esiküljel olev pentagon jäi tegemata, õigemini harutasin üles, kuna sai ikka liigselt. Samuti oli kraega – no pikk mis pikk. Siis saigi nöörid sisse aetud ja krookesse tõmmatud. Nii on tegelikult ka toekam ümber kaela. Mulle endale meeldib muster igatahes tohutult ja eriti tuleb see välja selja tagant.

Kokkuvõttes olime kõik väga rahul ja õnnelikud. Kevadine erk roheline värvgi oli kümnesse! Nüüd mul vaja lihtsalt veel muudatused mustris ja valmistamises üles kirjutada, et kui kunagi peaks jälle tahtmine midagi sarnast teha, poleks enam katsetada vaja, kuidas ja mis.

3. Torukindad! No neid on nüüd ikka juba päris mitmeid tehtud ja veel mitmed istuvad järjekorras. Seni siis tehtud 4 paari (mehe omad jaanuari lõpus olid esimesed), millest musta-halli kirjudele ka üks müts juurde, mis samamoodi musta ja halliga vaheldumisi ning olemuselt täiesti tavaline ilma tuttide jms-ta (sellest kahjuks unustasin pildi teha). Laste kinnastele tegin väikese põidla alguse ka juurde, et liigese koht soojas oleks. Üldiselt aga kasvatasin enne pöidla auku kõigile kinnastele mõned silmad juurde nii, et randme kohast on kitsam ja labakäe-näppude osa juba laiem.Nüüd on tellmise järjekorras veel 3 paari. Aga need õnneks lähevad kiiresti – 1 paar ühe õhtuga. Kui vaid aega on…

Järgmiseks tahan ka ühe salli teha, mille väljanägemise eile õhtul välja nuputasin. Eks saab näha, kas välja ka tuleb 😉
Ja siis on mõned toredad mõtted, mis vaja lihtsalt tuleviku jaoks paberile panna. Ehk jõuab kunagi ka nende teostamiseni.
Olge toredad ja ilusat talveilma kõigile! Meie nautisime talve eile veel täiel rinnal enne, kui kevad saabub!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.