inksu nakerdamised

Nüüd see siis juhtuski, see mida ma juba ammu arvasin – suvi saabus ja enam mitte kuidagi käsitöö asjad ei taha valmida… Mitte, et kohe üldse ei valmi aga natuke (loe:hirmus palju) rohkem aega läheb küll, kui muidu ajr .
Aga paar päeva tagasi sai tüdrukutele kootud pliiatsitops. Sees klaaspurk, mis seest poolt teksariidega üle kleebitud, et pliiatseid topsi pannes suurt kolinat ei oleks. Põhi heegeldatud ringina, pealmine äär üle heegeldatud vähivõttega.

Ja siis üks seelik projekti . Ära kasutatud üks vana seelik, mis tagumiku pealt oli juba auguks kulunud. Käärid kätte, natuke lühemaks ja uus äär heegeldada… Kui nüüd päris aus olla, siis ta veel täiesti valmis ei ole – vähemalt üks kord tuleb veel kõikide värvidega heegeldada senz3 .

Paar rida juttu kaltsuka leidudest ka icon_shuffle . Ükspäev sain endale 25.EEKi eest 5 . Mulle väga meeldivad. Ilusad naturaalsed toonid…. Ilmselt nad 100% käsitsi tehtud küll ei ole aga vähemalt ja kesmine osa tundub küll käsitsi heegeldatud olevat. Nu ja mis, sest, et täielikult käsitöö ei ole, on ikkagi loveshower .

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.