inksu nakerdamised

KASS-MÕMM JA VEST…

Eile jõudis meieni mänguasjavahetuse kass-mõmm :). Miks kass-mõmm? Aga sellepärast, et kõigepealt me tema saba tähele ei pannud ja lapsed arvasid, et ta on päris mõmmi nägu küll. Uurimise käigus selgus aga, et mõmmidel ei ole pikka saba taga ja ta on vist hoopis kiisu 😉 – ehk siis kass-mõmm :).Või siis hoopis tumepruun rebane ;). Igatahes on ta üks supervahva triibulises kostüümis tegelane, kes minult kohe ära ärandati ja kelle pärast õhtul pea-aegu et sõda oleks lahti läinud – õnneks jõuti kokkuleppele ja kass-mõmm saab öid tüdrukute kaisus veeta kordamööda :). Suur aitähh Sulle supervahva kass-mõmmi eest !

Ja endale vesti sain ka juba mõni päev tagasi valmis. Kui kaeluse mitte just kõige paremini hoidev äär ja see, et vest mulle veidikene suur on välja jätta, olen ma vestiga väga rahul. Ikkagi minu esimene suurem kudum (mütsidest suuremat asja vist polegi enne kudunud 🙂 ), ja palmikuidki kudusin teist korda elus( esimene kord oli möödunud sügisel emale kootud ). Igatahes on vest vägagi sobilik minusugusele külmavaresele ja võib-olla ongi hea, et veidi suur on – siis saab ju sinna veel mõne džempri ka vajadusel alla panna ;).
Vesti õpetus on ühest Minu Käsitööd numbrist aga mul pole hetkel seda kodus ja ei mäleta täpselt millisest. Vardad nr.7, lõngaks tundmatu harutatud kaltsuka lõng 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.