iglu

Lõpuks jõudsin ka mina oma blogini. Olen isetegijat külastanud tegelikult kolm viimast aastat.Paar kuud tagasi otsustasin ennast ka kasutajaks teha ja blogi pidama hakata.
Kõige rohkem meeldib mulle õmblemine, olen õmmelnud vist alates neljandast klassist saadik. Vahel tuleb mul peale ka kudumis ja heegeldamis tuhin. Hetkel olengi kudumis lainel.
Alustasin novembri viimasel laupäeval kampsuni kudumist. Siinkohal veel ütlen, et ma polegi kunagi kampsunit kudunud. Kooli ajal piirdusin ma “micro vestiga” (teate küll seda pubeka värki). Nüüd aga sattusin täielikku kudumis tsükklisse, kolm päeva järjest kella neljani öösel muudkui vardad klõbisesid ja viiendal detsembril mu kampsun valmis saigi.

Kampsuni kudumiseks leidsin mustri äsja soetatud “Haapsalu salli” raamatust. Mida mul aga ei olnud, oli lõige mille järgi kududa, niisiis kasutasin Burdast võetud jaki lõiget. Järgine kord olen käiste tegemisel juba sammuke targem.

Kampsunile oli kindel plaan ka vöö kududa (kudusingi), aga kootud vöö ei olnud päris see mida ma ettekujutasin). Nii siis õmblesin kahest ilusast lindist vöö


Tegin ühe pildi ka musta särgi taustal.

Mees küsis mu kampsuni kohta, “Kas see udupeen ka sooja hoiab?”

Kampsun on kootud nr.4 varrastega
lõngaks Soft Dream, kulus peaaegu neli tokki.
Minu järgmine suurem projekt on kududa endale üks ilus haapsalu sall.
Õmblus töödest on mul pooleli hetkel kaks kleiti, üks jakk, pluss üks jakike ootab juba kuu aega, et ma talle kinnitused ette õmbleks. Suuremaks õmblus projektiks saab olema mantli õmblemine.
Heegeldustest on mul hetkel lõpetamise järgus sõrmikud ja plaan on jõuluks teha veel kaks paari sõrmikuid.
Kuidas see ütlus ongi? Vähem juttu, rohkem tegusid…. ma nüüd heegeldama

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.