Idee saab teoks

EI SEE EGA TEINE

.

Tundub uskumatu, aga tõsi see on, et mõned kliendid suudavad oma kindla soovi raamidest väljapoole vaadata, usalda tegija vaistu ning tajuda oma meeltes sootuks teistsugust lõpptulemust.

Ühele hea huumorimeelega asjalikule prouale hakkas silma, et siin, Pulloveri Poes, alatihti on kellelgi vardad käes ning usin kudumine muudkui käib. Kuna küsija suu pihta ei lööda, ei peljanud ta oma sooviga lagedale tulla: valge ja õhuline pontšo, mida hea suveõhtutel kleidi peale visata. Proual olemasolev valge pontšo oli igati lemmik, ainult et villane ja talvine. Õlarätti või salli ei soovitud mitte.

Võib-olla ma eksin, kuid minu meelest seostub pontšo külmrõskete varakevadiste ja hilissügiseste ilmadega ning suvesoojusesse antud riideese ei passi.
Pakkusin välja oma nägemuse, mis oleks nagu pontšo, aga ei ole ka; mis oleks nagu sall, aga ei ole ka. Ei see, ega teine. Mis ta siis tegelikult on, sellele ei osanudki õiget nime anda. Lubasin, et suvine ja õhuline ning linane ja valge saab see kindlasti olema ning mittemeeldimise korral ei ole kohustust eset endale soetada.

Saigi suvine ja õhuline ja iselaadne, mis sobis selga õblukesele modellile (tütrele) kui ka veidi suuremale prouale (tellijale).

.

.

.

.

Aga… mis ta siis on???
Nime pakkumised on teretulnud 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.